Lista artykułów

Uwaga debiut! Felicea

Felicea kosmetyki naturalne kosmetyki naturalne do makijażu kosmetyki kolorowe cienie w kredce korektor nowe marki kosmetyki w sieci sklepy internetowe polskie kosmetyki polskie firmy kosmetyczne nowe kosmetyki

Uwaga debiut Felicea

Jesień to gorący okres w strefie „beauty”. Pojawiają się nowe kosmetyki, serie, a także marki. Ostatnio miałyśmy przyjemność poznać markę Felicea, której specjalnością są kosmetyki do makijażu. Naturalne. W bardzo przystępnych cenach. Jesteście zainteresowane?

Stop zwolnieniom z WF-u, czyli płacz i ćwicz

Stop zwolnieniom z WF-u wychowanie fizyczne WF w szkole Anna Lewandowska fitness kampania społeczna

Stop zwolnieniom z WF-u czyli płacz i ćwicz

Nie, nie korzystałam ze zwolnień z WF-u, ale też nie biegłam na WF cała w skowronkach. Wbrew temu, co poniektórzy sądzą o osobach niepopierających akcji, nie jestem otyła. Dlatego pozwolę sobie zabrać głos: kampania „Stop zwolnieniom z WF-u”, zwłaszcza z udziałem Anny Lewandowskiej, to żadna zachęta do ćwiczeń.

Trend w fitnessie: zajęcia inspirowane baletem

BalletBungee Ballet Beautiful Bar Method fitness balet

Trend w fitnessie: zajęcia inspirowane baletem

Balet to jedna z najbardziej wymagających dyscyplin. Pod trykotem i tiulową spódniczką baletnicy kryje się idealnie wyrzeźbione i umięśnione ciało, którego większość kobiet mogłaby tylko pozazdrościć. Sukcesy w świecie baletu okupione są wprawdzie ciężką pracą, ale i dają niesamowicie dużo satysfakcji. Równie satysfakcjonujące mogą być jednak inspirowane baletem zajęcia fitness.