2 Komentarze

Tagi Lady GaGa Artpop płyta kostium

Będzie się działo: Lady GaGa powraca

Największa gwiazda popu szykuje wielki comeback. Jej nowa płyta, „Artpop”, ma się ukazać 19 sierpnia, a już tydzień później podczas rozdania MTV Video Music Awards GaGa wystąpi na scenie. I zapowiada, że będzie bardziej szalona niż kiedykolwiek. Zastanawiamy się, co jeszcze wymyśli gwiazda, która na gali MTV pojawiła się kiedyś ubrana w… jajko.

W tym roku wystąpię jako jajko sadzone, a nie jajko na twardo. I przyślę na galę sobowtóra – żartuje GaGa.

Przedsmak nowego wizerunku gwiazdy możemy poczuć, oglądając pierwsze zdjęcia z książeczki, która będzie dołączona do płyty. Zamiast nakryć głowy z krabami i lateksowych wdzianek, widzimy GaGę w wersji naturalnej: prawie bez makijażu. Jak tłumaczy metamorfozę?

 Nic mnie nie ogranicza. Nie jestem jedną ikoną, jestem każdą z nich. Moją osobowość tworzy cała paleta barw. Nie zależę od jednego projektanta, nie definiuje mnie jedna fryzura, ani wizerunek – mówi GaGa.

Za zdjęcia wizerunkowe odpowiedzialny jest duet Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin. Na razie trudno nam wywnioskować, w jakim kierunku modowym uda się GaGa. Na szczęście jej stylista, Brandon Maxwell zdradził, że na scenie i w teledyskach mają pojawić się kreacje Alexandra Wanga, Versace, Armaniego i Saint Laurent.

GaGa się zmieniła. Nie musi się już przebierać. Nie ma problemu z nagością. Pokazuje się światu taka, jaka jest naprawdę. Staje się szykowna i minimalistyczna. Ale wciąż nowoczesna. Jej stroje sceniczne szyjemy z plastiku, a nie zwykłego materiału – mówi Maxwell.

Autor: Rainbow
gibberish

gibberish | | Zgłoś

A gdzieś poszła?

Świnka

Świnka | | Zgłoś

Jak można GAGĘ nazwać największą gwiazdą popu? Czy autorka tego tekstu uczy się w gimnazjum? Gdzie jej do Madonny choćby?


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja