2 Komentarze

Tagi Agabag Birkin Lego torebki Birkin z Lego

Birkin z klocków Lego

Jedna z najsłynniejszych (i najdroższych) torebek doczekała się interpretacji z klocków Lego. Kultowa Hermes Birkin to obiekt pożądania milionów kobiet, symbol prestiżu i iście kolekcjonerski dodatek.

Mimo że model obecny jest na rynku od trzech dekad i niektórzy wróżyli mu koniec świetności, torebka wciąż budzi niemałe emocje i bije rekordy sprzedaży i ceny. Na majowej aukcji Birkin w wersji ze skóry krokodyla sprzedano za prawie 64 tysiące euro, czyli niemal 270 tysięcy złotych. Francuski dom mody Hermes może się także pochwalić Birkin wysadzaną diamentami, która sprzedana została za ponad 203 tysiące dolarów.

Dziś prezentujemy niecodzienną torebkę inspirowaną kultowym modelem Birkin. Dzieło znalazło się w kolekcji Agabag i wykonane jest z klocków Lego. Projektantka nie tylko fason zapożycza od Hermesa, ale także sposób sprzedaży oryginalnego dodatku. Torebka wykonywana jest bowiem ręcznie, na zamówienie i trzeba czekać na nią około 2 miesiące (o listach oczekujących na prawdziwą Hermes Birkin od lat krążą legendy).

Birkin z klocków Lego podbiła już rynek japoński i zachwyciła tamtejsze kobiety, które ślą do Polski pokaźną listę zamówień.

Wyłącznym dystrybutorem torebki Agabag jest sklep internetowy Pakamera.pl. Za Birkin z klocków lego zapłacimy tam 2099 zł.

Wielbicielki słynnych klocków, którym spodobało się takie ich wykorzystanie, zainteresuje prawdopodobnie również klasyczna kopertówka „zbudowana” z kolorowych Lego. To znacznie mniejszy wydatek (od 550 zł do 650 zł), a równie ciekawe i intrygujące dopełnienie stylizacji.

Autor: Wei
małpa

małpa | | Zgłoś

kopertówki są genialne :D ale i tak jestem głodna.

gość

gość | | Zgłoś

Boskie te kopertówki!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja