Błyszczyk Astor Soft Sensation Liquid Care Gloss
Marka Astor intensywnie pracuje nad designem opakowań swoich nowych kosmetyków, które mocno przyciągają uwagę swoją odmiennością.
Na szczęście wygląd to nie jedyna mocna strona tych nowości – przykładem może być błyszczyk Soft Sensation Liquid Care Gloss, który jako pierwszy z rodziny może poszczycić się właściwościami ochronnymi. Kosmetyk zawiera kompleks kolagenu i polipeptydów, który nawilża i ujędrnia usta, sprawia też, że stają się pełniejsze a także faktor SPF 12 oraz witaminy A, C i E, które pielęgnują usta.
Soft Sensation Liquid Care Gloss jest także bardzo przyjemny w użytkowaniu – jest lekki a zarazem kremowy, miękki i delikatny. Nie klei się a utrzymuje się ponad 5 godzin.
Dostępny jest w 8 odcieniach Ton&Tone z perłowymi mikrocząsteczkami, które nadają ustom soczysty kolor i naturalny połysk.
Cena: 27,99 zł
Kupisz w drogeriach i perfumeriach na terenie całego kraju.
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
pierwsze skojarzenie - stara guma do żucia w kształcie kulek ( były kiedys takie w podłużnym opakowaniu)....
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
Błyszczyk utrzymujący się 5h... Już to widzę
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
gumy były pierwsza klasa...
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
Kupiłam wczoraj ten błyszczyk i trzyma się zaledwie pół godziny:(
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
Akurat opakowanie nie jest żadną nowością - takie błyszczyki ma swojej ofercie Sally Hansen:P
totallysexy | | Zgłoś | Odpowiedz
Mimo wszystko - opakowanie mega słodkie i strasznie kusi!
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
opakowanie skopiowane z blyszczykow Sally Hansen!!!!!!!!!! Zenada ze w polandzie niczego sami nie wymysla!Zal.pl
devil in disguise | | Zgłoś | Odpowiedz
"Zal.pl"...... oszczędź nam takich zwrotów.
a błyszczyk niczym się nie wyróżnia, zostawia brzydkie ślady na samym końcu. nie polecam.....
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
Mam ten błyszczyk. Niestety trwały to on nie jest,ale ładnie wygląda na ustach. Poza tym jest lekki, nie klei się i nie jest strasznie gęsty,dlatego nie zostawia brzydkich smug na ustach.
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
co do jakości, to nie wiem, ale bardziej podobają mi się zaokrąglone opakowania błyszczyków.
Np. chcąc taki jak ten włożyć do kieszeni, będzie uwierał.. ;D
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
To już nie ma tych gum? :( Też je strasznie lubiłam.
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
chyba dior byl inspiracją:((
Kajdaniara | | Zgłoś | Odpowiedz
opakowanie dość ładne, nie ma sprawy. oglądałam błyszczyki w sklepie...niestety maja tak nieprzyjemny zapach ze nie chce ich nawet testować na ustach...
polecam za to nstp błyszczyki:
1. VS mają duuuzo kolorów, są smaczne, i długo sie trzymaja -sprawdzone!
2. CLINIQUE - świetne ale droższe....
anastazja | | Zgłoś | Odpowiedz
Opis przekonałby mnie do zakupu ( lekki, nawilża, nie klei się), ale skoro piszecie że nie bardzo, to chyba zrezygnuję. I będę poszukiwać dalej "tego jedynego".
A co do opakowania to faktycznie, mnie również przypomniał stare dobre gumy w kulkach :) Dawniej to były, heh, gumowe czasy ... ;)
Poludnie | | Zgłoś | Odpowiedz
Gumy w kulkach są np w sieci Carrefour. Nie pamiętam czy w Tesco ich nie widziałam. Kosztują ok 2zł.
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
ja mam błyszczyk z astora i powinien się utrzymywać 6h a się utrzymuje może przez 40 minut
parysia | | Zgłoś | Odpowiedz
No nie jestem przekonana.Jakoś wolę inne ,sprawdzone błyszczyki,np. te :
rozowa_pantera | | Zgłoś | Odpowiedz
Mnie też opakowanie urzekło. Ale kiedy w drogerii zobaczyłam, że prócz ceny nie różni się od całej reszty to zrezygnowałam.
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
A właśnie, że jest świetny! Dla mnie idealny! Zresztą przeczytajcie sobie opinie na www.wizaz.pl :)