1 Komentarz

Tagi C&A Michael Hekmat Re-imagine Design Challenge konkurs moda ekologiczna polska moda

C&A wspiera młodych twórców mody. Michael Hekmat w konkursie Re-imagine Design Challenge

Re-imagine Design Challenge to projekt popularnej sieciówki C&A, który wspiera zdolnych projektantów i podkreśla rolę ekologii w branży mody. Do udziału w konkursie marka zaprosiła 9 dobrze zapowiadających się projektantów z całej Europy. Zadaniem uczestników jest na nowo zinterpretować klasyczne ubrania C&A z ostatniego stulecia i zastosować w pracy materiały przyjazne środowisku.

W tegorocznej edycji konkursu Polskę reprezentuje 28-letni Michael Hekmat. Młody projektant ma na koncie kolekcje przygotowywane pod okiem największych kreatorów na świecie. W jego portfolio znajdują się sylwetki, które powstały dla takich gigantów jak Giambattista Valli, Vivienne Westwood, Moncler Gamme Rouge, Longchamp i Max Mara Atelier. Hekmat jest również podwójnym laureatem konkursu Vogue Talents. Klientki znają go przede wszystkim z projektów Blessus, marki pod której nazwą pracuje od dwóch lat.

W konkursie C&A Michael Hekmat walczy o nagrodę w wysokości 50 tysięcy euro na promocję własnej marki. Głosowanie trwa do 11 maja. Zachęcamy do wspierania reprezentanta Polski. Głos można oddać tutaj.

Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

te fruwające portki to w ogóle krzywda wielka koibiecie wyrządzona.

19.06.2004

19.06.2004 | | Zgłoś

jaki lol do dupy z tym fak spierdalajcie z tym


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja