5 Komentarzy +1 Zdjęcie

Tagi Caitlyn Jenner Jen Rade stylistka Caitlyn Jenner Caitlyn Jenner ESPYs

Caitlyn Jenner pod skrzydłami stylistki Angeliny Jolie

Caitlyn Jenner niewątpliwie zaczęła zupełnie nowe życie. Po operacji feminizacji twarzy, licznych zabiegach i coming oucie musiała zmierzyć się z licznymi głosami krytyki. Dla wielu ludzi stała się jednak bohaterką. Caitlyn Jenner okazała się nie tylko wybitnym sportowcem, ale i uosobieniem odwagi.

Transseksualistka o swoim sukcesie mogła mówić już podczas sesji okładkowej dla „Vanity Fair”. Zaryzykujemy stwierdzeniem, że wielkim dniem była dla niej również miniona środa. Caitlyn Jenner tego dnia odebrała nagrodę Arthur Ashe Courage Award przyznawaną wybitnym sportowcom za akt odwagi i zadebiutowała na czerwonym dywanie jako kobieta. Na rozdaniu nagród ESPYs zachwyciła jednak nie tylko przemową.

Caitlyn Jenner przed swoim wielkim wejściem na czerwony dywan zatrudniła Jen Rade, stylistkę Angeliny Jolie. Już przed wydarzeniem przypuszczano, że transseksualistka pojawi się w sukni w kolorze kości słoniowej. Gwiazda nie zawiodła oczekiwań. Na gali zjawiła się w długiej kreacji projektu Versace. Suknia, bardzo podobna do tej, w jakiej kilka lat temu wystąpiła Angelina Jolie, miała oczywiście odcień kości słoniowej oraz kopertowy dekolt.

Jak myślicie – czy dzięki zatrudnieniu Jen Rade Caitlyn Jenner zacznie trafiać do cyklicznych rankingów najlepiej ubranych gwiazd?

Zobacz też: Pierwsza sesja Caitlyn Jenner


Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

o matko rzygac sie juz chce opowiesciami tej kobiety o jej walce w sumie z niczym bo jak masz kupe kasy to ci wszstko wolno a teraz dopiero natrzepie se kasy bohaterkami sa te zwykle kobiety ktore przeszly dluga i samotna droge od chopa do babki tylko po to zeby zyc w zgodzie ze soba

gość

gość | | Zgłoś

No widzisz, jak się ma forsę to jest możliwe 'przeistoczenie' chłopa w fajną kobietę z klasą. A jak się forsy nie ma to po zmianie jest się dalej prawie chłopem, tylko umalowanym i w kiecce. A swoją drogą bardzo Jennera podziwiam.

gość

gość | | Zgłoś

Bermudy ZARA:

facebook.com/karusiap?ref=hl

gość

gość | | Zgłoś

A gdyby nie było odniesienia z zewnątrz, ani motywacji w formie kasy i uznania bądź zniesławienia, to czy nadal każdy z nas czuł się źle ze sobą?

ff

ff | | Zgłoś

Tak sie kończy zbyt częste oglądanie kretynskiego show.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja