1 Komentarz

Tagi Chanel kampania Chanel Chanel AW14 kampania moda

Chanel na ringu. Bokserska kampania na sezon AW14

Czyżby boks miał się stać ulubioną dyscypliną sportową fashionistek? Najwyraźniej przypadł  do gustu nie tylko wybranym modelkom, jak trenującym na ringu Candice Swanepoel i Adrianie Limie, ale i guru świata mody. Bokserski ring stał się bowiem scenerią najnowszej kampanii reklamowej Chanel.

Podczas Paris Fashion Week jesienną kolekcję Chanel zaprezentowano w hali wystawowej Grand Palais, przerobionej na potrzeby pokazu w wielki supermarket. Po wielkim show między regałami ulubienica Karla Lagerfelda staje na ringu i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. W bokserskiej kampanii reklamowej kolekcji AW14 Cara Delevingne prezentuje głównie tweedowe kreacje oraz biżuterię.

W niebanalnej kampanii Chanel gwiazda modelingu na ring wchodzi w czarnej sukience i białych sznurowanych butach. Jej sportową rywalką staje się Binx Walton, z którą Cara spotkała się ostatnio m.in. na planie zdjęciowym zimowej kampanii Balmain. Za obiektywem tradycyjnie stanął Karl Lagerfeld. Czy sprostał zadaniu? Trudno nie odnieść wrażenia, że po pokazie w supermarkecie kampania wydaje się nie dość zaskakująca.

 

Poprzednie Zdjęcie 1/6 Następne

Kampania Chanel na sezon AW14

Kampania Chanel na sezon AW14

Janin

Janin | | Zgłoś

Za duzo tapety !!!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja