2 Komentarze

Tagi Avenue 32 sesja zdjęciowa psy w kampanii reklamowej zwierzęta w kampanii reklamowej kampania z udziałem psów zdjęcia psów

Ciekawe sesje fotograficzne: psy w kocich oprawkach!

Sesje fotograficzne z udziałem zwierząt to niecodzienny pomysł na kampanię reklamową. Tak jak w przypadku zdjęć Williama Wegmana dla Acne , i tym razem nie zobaczymy topowych modelek.

Czym uwielbiają otaczać się kobiety? Sklep internetowy Avenue 32 z artykułami luksusowymi, który powstał w 2011 roku, postawił na piękne akcesoria i psy. Przeglądając zdjęcia można wywnioskować, że buszowanie w nie najtańszych dodatkach to prawdziwa frajda dla czworonożnych pupilków, między innymi dla Papillona - buldoga angielskiego, Pepperateriera (mieszańca) i Wilfreda  - bedlingtona teriera. Co się działo podczas sesji? Zaczęło się od obwąchiwania akcesoriów z wyższej półki, a skończyło na zakładaniu kapelusza i paradowaniu w okularach (bądź co bądź z kocimi oprawkami).

Jak Wam się podoba sesja?

Poprzednie Zdjęcie 1/14 Następne

Ciekawe sesje fotograficzne - Avenue 32

Ciekawe sesje fotograficzne - Avenue 32

gość

gość | | Zgłoś

Dajcie spokój zwierzętom!

gość

gość | | Zgłoś

Bardzo fajne zdjęcia. Tak naprawdę to wolę oglądać zwierzęta prezentujące ubrania niż inne kobiety. Zwierzęta są słodkie.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja