1 Komentarz +1 Zdjęcie

Tagi Alexander Wang Alexander Wang jesień 2015 Alexander Wang kampania jesień 2015 kampanie jesień 2015

Doborowa ekipa w kampanii Alexandra Wanga

Anna Ewers powróciła w kolejnej kampanii Alexandra Wanga. Najnowsza muza projektanta pozowała już w publicznej toalecie, a niespełna rok później, wyginając się nago na krześle, reklamowała kolekcję dżinsów. Modelki nie mogło zabraknąć także w kampanii na sezon jesień-zima 2015, utrzymanej w mrocznych, gotyckich klimatach.

Alexander Wang w swojej najnowszej kampanii zebrał modelki, które jak zauważa w rozmowie z WWD, są indywidualistkami i pasują do charakteru kolekcji. Przed obiektywem Stevena Kleina stanęły Anna Ewers, Behati Prinsloo, Molly Bair, Binx Walton, Lexi Boling, Hanne Gaby Odiele, Sarah Brannon i Isabella Emmack, a także piosenkarka Alice Glass oraz tancerki japońskiego duetu AyaBambi, które zagrały w klipie „Bitch I'm Madonna”.

Modelki na czarno-białych zdjęciach Stevena Kleina wyglądają jak dobrze ubrane zombie. W mrocznej kampanii na sezon jesień-zima 2015 promują m.in. czarne aksamitne sukienki, creepersy, okrycia wierzchnie z dużymi futrzanymi kołnierzami i nabijane ćwiekami obroże. Za ich stylizacje odpowiadał Karl Templer.

Zobacz też: Kultowe projekty Alexandra Wanga powrócą w kolekcji kapsułowej
Zobacz też: Oda do współczesnej kobiecości w kampanii Prady
Zobacz też: Matki i amatorki selfie w kampanii Dolce & Gabbana

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

www.facebook.com/karusiap?ref=hl


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja