4 Komentarze

Tagi Studio KEN 92 salony kosmetyczne w Warszawie Epionce Hildegard Braukmann wiosenne zabiegi

Dobry adres na urodowej mapie Warszawy: Studio KEN 92

Przyznaję, kiedy pierwszy raz wybrałam się do tego salonu, po prostu przeszłam obok. Nie zauważyłam go. To jedno z tych miejsc, gdzie jest tylko bardzo dyskretny szyld. W słoneczne dni przed salonem stoją stoliki i można pomylić go z małą kawiarnią. Choć mieści się przy głośniej i ruchliwej ulicy na Ursynowie, szybko zapomniałam tutaj o gwarze stolicy. Jak udało się wyczarować taką atmosferę? Przede wszystkim to bardzo „kobiecy” adres. Rządzą tutaj trzy przyjaciółki. Lubią minimalizm, stare meble i kwiaty. Jednak przede wszystkim kochają swoją pracę. Znajdują czas, by porozmawiać, doradzić, a także napić się herbaty ze  swoimi klientkami.

Studio KEN 92 to nazwa i jednocześnie adres. Właścicielki rozwinęły ją – klasyka, elegancja, natura – to ich motto. Nie znajdziemy tutaj zabiegów popularnych firm kosmetycznych, za to na pewno będą zadowolone eko fanki.

Studio KEN 92 proponuje zabiegi oparte na ziołowych preparatach Hildegard Braukmann (można też kupić kosmetyki Hildegard do pielęgnacji domowej). Gdy jednak pojawiają się takie problemy, jak zaczerwienienia czy atopia, warto zainteresować się zabiegami firmy Epionce, które dedykowane są bardzo wrażliwej skórze. Miałam okazję wypróbować piling Epionce na bazie kwasu jabłkowego i salicylowego. Super wygładza oraz odświeża cerę, ale bez efektów ubocznych: w trakcie zabiegu nie odczuwa się szczypania, a po nim skóra wcale się nie łuszczy. Jest tak delikatny, że można go stosować nawet przy cerze naczynkowej. Polecam też tutaj tradycyjną depilację woskiem.

W salonie nie ma zabiegów na ciało, ale są do kupienia naturalne kosmetyki do ciała Salco au Natural, na bazie soli. W Studio KEN 92 zadbamy także o włosy. Fryzjerki używają kosmetyków Kevin Murphy, o których wielokrotnie pisałyśmy. Nie ma w ich składzie siarczanów ani parabenów, za to sporo składników roślinnych pochodzących z ekologicznych upraw. Hitem jest delikatna koloryzacja z farbą Color Me.

O kwiatach już wspominałam? Jeśli wybierzecie się tutaj wkrótce, na pewno w wazonach będą tulipany. W maju salon ma swoje pierwsze urodziny. My już gratulujemy!

Autor: Dorota
beza

beza | | Zgłoś

o, mój salon! Mam nadzieję, że ta promocja mu nie zaszkodzi i nie straci nic ze swojej wyjątkowości...

milkowa

milkowa | | Zgłoś

super salon...swietne dziewczyny i oczywiscie rewelacyjna obsluga :)..pozdrawiam

gość

gość | | Zgłoś

delikatna koloryzacja z farbą Color Me
na czym to polega i ile kosztuje, ktoś wie ?

gość

gość | | Zgłoś

autor: gość
delikatna koloryzacja z farbą Color Me
na czym to polega i ile kosztuje, ktoś wie ?
Jest to farba, która nie zawiera amoniaku oraz PPD. Jej podstawowe składniki to wyciąg z granatu, masło shea oraz miód manuka, czyli wyłącznie naturalne składniki.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja