3 Komentarze

Tagi Facebook marki promocja reklama

Facebook najbardziej dochodową i wpływową platformą internetową świata (także mody!)

Chociaż codziennie powstają nowe aplikacje na smartfony i tablety, a także wszelkiej maści sklepy internetowe, Facebook jest nadal najpotężniejszą machiną promocyjno-sprzedażową. Świat mody z wprawą korzysta z reklamy i marketingu na serwisie społecznościowym. Według nowych badań nowojorskiego ośrodka Luxury Lub L2, Facebook jest najbardziej innowacyjną platformą internetową świata.

Mimo kontrowersji wokół wejścia na giełdę, Facebook ma nadal najsilniejszą moc kreowania mody i promowania produktów – tłumaczy Maureen Mullen, szefowa L2.

W ciągu ostatniego roku Facebook zawdzięcza swoje powodzenie urządzeniom mobilnym. Na reklamach publikowanych na smartfonach firma zarobiła 333 miliony dolarów. Warto zauważyć także wzrost popularności Facebooka w Azji, czyli na rynkach, gdzie dobra luksusowe sprzedają się jak świeże bułeczki. To pouczająca lekcja dla firm, które z upodobaniem inwestują w coraz to nowsze projekty, zapominając o sprawdzonych mediach. Ciekawe kiedy nadejdzie post-Facebookowa rewolucja.

Autor: Rainbow
gość

gość | | Zgłoś

Idealna promocja firmy! U mnie to dziala:)

gość

gość | | Zgłoś

No i powoli zamiast byc portalem spolecznosiowym staje sie on portalem reklamowym. Przy kazdym przegladaniu atakuja mnie dziesiatki reklam z kazdej strony i mam tego dosc, juz wlaczam tylko po to zeby rozmawiac z kilkoma znajomymi przez komunikator. Duzo ludzi wciaz na nim siedzi wiec latwo trafic na kogos znajomego, ale mam wrazenie ze wiekszosc siedzi z przyzwyczajenia i coraz mniej cokolwiek publikuje.

gość

gość | | Zgłoś

Za kazdym razem jak jestem na fejsie zastanawiam sie co z ludzmi jest nie tak. Wsrod moich znajomych sa tacy co 20 razy dziennie pisza glupoty a kogo to obchodzi ze siedzi w sraczu? Jeszcze inni mysla ze sa bogami seksu i znawcami damskiej natury, jeszcze inni tylko prowokuja by ich przy pierwszej lepszej okazji walnac w pyst a inni wrzucaja 15 fotek z raczki w tej samej pozycji. Ludzie ogarnijcie sie bo ja juz czasem wole te reklamy ogladac niz zastanawiac sie czy teraz wszyscy oby maja wszystkie klepki pod kopulka.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja