3 Komentarze

Tagi fryzury fryzury krok po kroku fryzura dla panny młodej fryzura dla druhny kok gładkie upięcie

Fryzury dla panny młodej i nie tylko: gładki kok

To bardzo klasyczna i uniwersalna fryzura, polecana na specjalne okazje, dla panny młodej lub druhny. Pięknie eksponuje twarz,  kwiatowy motyw dodaje jej lekkości i charakteru. Wszystko, czego będziecie potrzebować do jej wykonania to gumka do włosów, spinki (wsuwki), lakier, żel do włosów lub wosk nabłyszczający i prostownica (tutaj użyto Shine Therapy marki Remington).

Krok drugi

Krok drugi

Wyprostowane włosy zwiąż gumką nisko, nieco powyżej karku. Jeśli Twoje włosy są bardzo puszyste lub widzisz odstające kosmyki wygładź całą powierzchnię głowy używając odrobiny żelu lub spryskaj ją lakierem i wygładź ręką. Możesz też użyć wosku nabłyszczającego, aby dodać włosom jeszcze więcej blasku. Użyj gumki w odcieniu zbliżonym do koloru twoich włosów. Możesz wykorzystać gumkę z haczykami, dzięki czemu łatwiej zwiążesz włosy pozostawiając je idealnie wygładzonymi.

Mirelka

Mirelka | | Zgłoś

piekny!! idealny na slub :)

wtf?

wtf? | | Zgłoś

snobka lekko przesadza z reklamami... co stronę trzeba zamykać wielką reklamę rozciągniętą na cały ekran. Odechciewa się przeglądać cokolwiek...

MoniaKarotka

MoniaKarotka | | Zgłoś

Prosty i piękny. Juz nie mogę patrzec na te posklejane lakierem loczki i milion wsuwek we włosach. Mam wrażenie, że wystarczy dotknąć, a wlosy się połamią.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja