21 Komentarzy

Tagi polska moda Margaret Małgosia Jamroży kolekcja Electro parrot Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru kolekcja Margaret

Hit czy kit: kolekcja Electro parrot projektu Margaret

Najpierw blogerka modowa, później piosenkarka, a od niedawna – również projektantka. Margaret do słynnego teledysku „Thank You Very Much” może dopisać kolejny sukces: kolekcję Electro parrot. Jakby jej nie oceniać, dzięki niej zdobyła niedawno dyplom.

Kilka miesięcy temu Margaret ukończyła Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. W ramach pracy dyplomowej stworzyła utrzymaną w czerwonych tonacjach kolekcję zatytułowaną Electro parrot, na którą składa się kilka pełnych stylizacji. Absolwentka MSKPU zainspirowała się flamenco, a w swojej debiutanckiej kolekcji wykorzystała m.in. kuszącą siatkę i czerwone futerko. Całość prezentuje się zupełnie w stylu Małgosi Jamroży – kolekcja jest odważna i nieprzewidywalna. Niektórzy powiedzieliby również, że patriotyczna. Margaret krwistą czerwień połączyła bowiem z bielą.

Zdjęcia kolekcji już kilka miesięcy temu opublikowała na swoim profilu Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Margaret osobiście zaprezentowała ją dopiero pod koniec czerwca na swoim blogu. Na Instagramie poinformowała natomiast, że jej pracę dyplomową Electro parrot można zobaczyć w witrynach salonu jej przyjaciela, Bartka Janusza, przy Mokotowskiej 19.

Wiadomo już, że po odebraniu dyplomu Margaret nie zamierza spocząć na laurach. Małgosia Jamroży stworzyła niedawno kolekcję dla sieci Sinsay. Choć zaprezentowanym projektom towarzyszyły posądzenia o plagiat koszulek marki Shameless, Margaret zapowiada, że do sklepów poza klasycznymi t-shirtami trafią również kurtki, spódnice, sukienki i akcesoria.

Zobacz też: Kasia Tusk uruchamia własną markę odzieżową

Autor: Margaret
pupa

pupa | | Zgłoś

Buble bez smaku . Miernota próbuje wszystkiego na siłę , niech dotrze wreszcie do niej , ze prymitywna z niej piosenkarka , blogerka , projektantka , a reklamie PLAY zrobiła antyreklamę .


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja