27 Komentarzy +1 Zdjęcie

Tagi tenisówki LED tenisówki z diodami LED Urbanog hit czy kit

Hit czy kit: tenisówki z podświetlaną podeszwą

Większość obecnych trendów modowych to propozycje głównie dla kobiet, które lubią się wyróżniać. Nie inaczej jest w przypadku butów marki Urbanog, które poniekąd przywracają wspomnienia z dzieciństwa.

Tenisówki z kolekcji Urbanog to zaprzeczenie minimalizmu. Wprawdzie nie wyróżniają się one wykorzystanymi materiałami czy kolorami, ale daleko im do klasycznych Conversów i slip-onów. Ich gumowe podeszwy ozdobiono bowiem diodami LED. Światełka zasilane są działającą do czterech godzin baterią, którą można doładować dołączoną do butów ładowarką USB.

Buty LED wyposażone są w przełącznik ustawiający kolor światła emitowanego przez diody. Nosząc tenisówki, wysokie trampki czy slip-ony marki Urbanog można w każdej chwili wybrać jeden z siedmiu kolorów: czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, turkusowy lub biały.

Po wyczerpaniu baterii buty wyglądają niemalże jak każde inne tenisówki. Diody można więc traktować jedynie jako bonus, np. do wykorzystania wieczorem. Obuwie LED ma jednak sporą wadę: nie jest wodoodporne. Wydałybyście na nie blisko 70 dolarów?

Zobacz też: Skarpetki do sandałów. Dawna modowa wpadka znowu na topie?
Zobacz też: Jaki kolor butów nosi się do jakich ubrań?

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

autor: gość
sadyzm głupota i chciwość to przez jedzenie mięsa powinno być zakazane bo łamie podstawowe reguły "nie zabijaj" bo kto zabije zwierze zabije człowieka i własne dzieci. I niech ktoś nie wciska ludziom kitu, że mięso jest potrzebne i zdrowe bo tak nie jest ma sam negatywny wpływ na organizm są rośliny które zawierają kilka razy więcej białka i witamin niż mięso!

smród, brud, ubóstwo, głupota, nienawiść, złośliwość, fanatyzm, anemia, otyłość, jadłowstręt, bulimia, anoreksja=to przez jedzenie wstrętnego mięsa! Chcemy zrobić coś dla zdrowia, ekologii i ochrony środowiska? Zmieńmy naszą dietę! Każdy z nas jest świadomy jak wygląda zdrowa dieta, w której przeważają warzywa i owoce, fasola, orzechy, kasze, pomaga chronić zasoby naturalne i lepiej wykorzystywać ziemie uprawne. Szczególnie mieszkańcy krajów zachodnich spożywają nadmierne ilości mięsa a ich dieta szkodzi im i środowisku, powoduje raka, zawały, wylewy. Ograniczone spożycie mięsa i jedzenie więcej produktów zielonych i zbożowych to także ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, likwidacja głodu i chorób, uwolnienie od nałogów: picia, palenia, narkomanii.
Jesteśmy wszystkożerni, to znaczy, że możemy jeść tez mięso. Poza tym uwielbiam smak mięsa bardziej od czegokolwiek innego

gość

gość | | Zgłoś

Ja mam, kupiłam za 260 zł i co prawda są strasznie dobrze wykonane. Spodziewałam się zniszczonej gumy, która nie trzyma się buta. Dostałam cudo WODODPORNE :))

wiesia

wiesia | | Zgłoś

nowości na www.najlepszebuty.com.pl/produkt/czolenka-j-wolski-576-niebiesko-srebrne

joasia90

joasia90 | | Zgłoś

kit...może jakbym miała 15 lat to by mi się spodobały :P

Dobre Obuwie

Dobre Obuwie | | Zgłoś

Polecam buty damskie oraz męskie ze skóry z Polskiej lokalnej manufaktury www.agmos.pl

gość

gość | | Zgłoś

autor: gość
Myślę, że dla dzieciaków to frajda. Ja jednak bym nie założyła takich bucików:) Chyba, że wymontowałabym te świecidełka z podeszwy ;) Ale żeby się nie trudzić to już lepiej by mi było takie buty na Eobuwie po prostu kupić.
0

gość

gość | | Zgłoś

Lal!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja