1 Komentarz

Tagi zapachy gwiazd Enrique Iglesias Coty nowy zapach

Hot news: już wkrótce pojawią się zapachy od Enrique Iglesias

Zapewne czasem zastanawiacie się, co skłania gwiazdy i celebrytów do sygnowania perfum ze średniej półki cenowej swoimi nazwiskami. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to znaczy, że chodzi o pieniądze. Wspominaliśmy o tym TUTAJ. Być może wśród Was są fanki i użytkowniczki takich produkcji, dlatego uprzejmie donosimy, że już niebawem pojawi się kolejna.

Tym razem na współpracę z marką Coty skusił się Enrique Iglesias. Firma kilka dni temu ogłosiła nawiązanie partnerstwa z piosenkarzem i chęć stworzenia wspólnej linii zapachowej. Trudno powiedzieć, czy w naszym kraju Enrique cieszy się tak dużą popularnością jak na początku swojej kariery, warto jednak wspomnieć, że łącznie 71 jego przebojów znalazło się na czołowych miejscach na listach Billboard i do niego należy również rekordowa liczba 23 przebojów wykonywanych w języku hiszpańskim, które znalazły się na szczycie listy Hot Latin Tracks.
 
"Jestem pewien, że dzięki praktycznej wiedzy Coty uda mi się stworzyć zapach atrakcyjny dla wszystkich, a szczególnie dla moich fanów. Mam nadzieję, że doda im on pewności siebie i wiary we własne możliwości" - powiedział Iglesias. W ofercie produktów Coty znajdują bowiem się globalne marki, takie jak: Adidas, Calvin Klein, Chloe, Davidoff, Marc Jacobs, OPI, Philosophy, Playboy, Rimmel oraz Sally Hansen.

No cóż, poczekamy – zobaczymy, a pierwszy zapach Enrique Iglesiasa ma pojawić się już latem w 2014 roku.

Więcej informacji TUTAJ.

Hot news: już wkrótce pojawią się zapachy od Enrique Iglesias

Autor: Uriko
gość

gość | | Zgłoś

Zdaje mi sie ze bedzie to raczej bubel tak jak te inne zapachy od gwiazd typu Paris, riri, biber czy britney. Te zapachy w usa mozna kupic za psie pieniadze i tak malo kto je kupuje i kazda apteka ma je w prawie za darmo przed kazdymi swietami.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja