4 Komentarze +1 Zdjęcie

Tagi Justin Bieber moda trendy lato 2015

Justin Bieber chce powrócić na szczyt, a pomóc ma mu w tym moda

Justin Bieber posłuchał rady koleżanek – Kendall i Kylie Jenner i postanowił swój come back zacząć od podboju branży mody.

Bieber wie, skandale wywiodły go na manowce, więc chce odbudować swoją karierę, udowadniając, że świetnie się ubiera. W modzie zasady zachowania są odrobinę luźniejsze niż w showbiznesie, czego najlepszym przykładem są historie Kate Moss, która nie spadła z piedestału mimo zażywania kokainy, i Johna Galliano, który po antysemickim wystąpieniu powoli powraca do pracy.

Zaczął od gali MET, na której wystąpił w bogato zdobionej marynarce projektu Oliviera Rousteinga z Balmain, ulubieńca klanu Kardashianów. Bieberowi idzie całkiem nieźle. Pojawił się już w sesji w amerykańskim „Vogue’u”, na okładce magazynu „Hero” w sesji Hediego Slimane’a z Saint Laurent i w muzycznym numerze „V”. Wszyscy, którzy widzieli jego wytatuowane mięśnie wiedzą też, że reklamuje dżinsy Calvina Kleina.

Do tej pory Bieber ubierał się w wyciągnięte T-shirty i czapeczki bejsbolowe i daleko mu było do wizerunku hipstera, nie mówiąc już o eleganckim dandysie. Ale trendforecasterzy wierzą w to, że Bieber będzie świetnym ambasadorem luksusowych marek ze względu na to, że fani Biebera, czyli Beliebersi, którzy zaczęli go słuchać pięć lat temu, teraz kończą 16-18 lat i zaczynają sami kreować swój styl, a tym samym: wybierać konkretne marki. W tej transakcji wiązanej wszyscy są beneficjentami: marki zyskują ambasadora z milionami fanów, a Justin złudzenie, że zna się na modzie.

Autor: Anna Konieczyńska
gość

gość | | Zgłoś

allegro.pl/trampki-platformy-biale-new-look-duze-26-cm-nowe-i5379504028.html

gość

gość | | Zgłoś

Weź Bimber i się napij. Może zmądrzejesz

gość

gość | | Zgłoś

Weź Bimber i się napij. Może zmądrzejesz

mazo

mazo | | Zgłoś

autor: gość
Weź Bimber i się napij. Może zmądrzejesz
Sam sie napij a glupoty i tak nie zmienisz.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja