1 Komentarz

Tagi Kate Moss limitowana kolekcja biżuteria kolekcja gwiazdy

Kate Moss projektuje gadżety na telefony i tablety

Kate Moss projektowała już kolekcje ubrań dla Topshopu i biżuterię dla francuskiej marki Fred. Teraz postanowiła poszerzyć horyzonty. Wiedząc, że metka "Kate Moss" sprzedaje wszystko, modelka związała się z marką Carphone Warehouse. Jej zadaniem było stworzenie limitowanej edycji akcesoriów na telefony i tablety pod hasłem "fashion tech". W skład kolekcji wejdą różnego rodzaju opakowania i ochraniacze na smartfony i tablety. Moss przedstawia się jako kobieta świadoma tego, że gadżety powoli stają się akcesoriami równie ważnymi jak buty czy torebki.

Mój telefon tworzy mój wizerunek. A wybór w kwestii jego ozdobienia jest niewielki - mówi Kate. Potraktowałam współpracę z Carphone Warehouse jak wszystkie dotychczasowe projekty. Byłam zaangażowana w proces twórczy i doglądałam produkcji od początku do końca. Design był dla mnie równie ważny jak jakość. Projektowałam akcesoria z myślą o tym, że sama też będę je nosić.
Nic dziwnego, że praca nad dodatkami trwała kilka miesięcy. Moss potraktowała swoje nowe zlecenie bardzo poważnie. Jej projekty będzie można kupić już niedługo na stronie Carphone Warehouse.

Julian Diment, menedżer marki, był zachwycony współpracą z Moss. Wiemy, że nasi klienci traktują telefony i tablety jak najważniejsze przedmioty codziennego użytku. Chcą, by ich ulubione gadżety wyglądały oryginalnie. Kate Moss idealnie sprawdza się w roli łączniczki między modą i technologią.

Akcesoria do telefonu są dostępne na każdym roku. Czy te sygnowane "Kate Moss" mają szansę się sprzedać?

Autor: Rainbow
pika88

pika88 | | Zgłoś

tak naprawde ona nic nie projektuje..tylko sygnuje swoim nazwiskiem..projektowaniem zajmuje sie caly sztab wykwalifikowanych do tego osob..nie modelka z kokainowym nalogiem..


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja