26 Komentarzy +1 Zdjęcie

Tagi poniżej 100 zł Deborah Gler makijaż letni makijaż podkreślanie opalenizny eyeliner cień do powiek puder brązujący puder matujący żel nabłyszczający brokat nabłyszczanie rozświetlanie Miss Bikini Original

Kolekcja Summer 2009 Deborah

Najnowsza, letnia kolekcja kosmetyków do makijażu Deborah powstała we współpracy z Miss Bikini Original, czyli marką kostiumów kąpielowych. Znalazło się w niej pięć kosmetyków dodających blasku i podkreślających opaleniznę, idealnych zarówno do makijażu dziennego i wieczorowego.

Letnie nowości to:

Glitter Eyeliner - Eyeliner z brokatem w trzech połyskujących kolorach do wyboru (fiolet, złoto, turkus).
Cena: 35,90 zł
 
Summer Edition Eye Shadow - Cienie do powiek, podwójne, dostępne w dwóch zestawach kolorystycznych w odcieniach morza (fiolety lub turkusy). Jeden z dwóch kolorów w opakowaniu jest perłowy (jaśniejszy), drugi natomiast - mocno opalizujący o podwojonej liczbie perłowych drobinek.
Cena: 34,90 zł

Mat & Shimmering Bronzing Powder – bronzer mat i rozświetlenie w formie pudru prasowanego składającego się z dwóch odcieni – matującego i rozświetlającego. Zawiera Tan Booster (akcelerator rozświetlający opaleniznę) oraz filtry SPF 15 i UVA. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych.
Cena: 34,90 zł

Glitter Paradise – Ultra Shimmering Gel - Żel nabłyszczający z brokatem, sprawdzający się przy wykończeniu makijażu lub podkreślania opalenizny dekoltu lub ramion.
Cena: 34,90zł

Kupisz w sklepie e-styl i w drogeriach oferujących kosmetyki Deborah.

Kolekcja Summer 2009 Deborah

Kolekcja Summer 2009 Deborah

Autor: Uriko

X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja