0 Komentarzy

Tagi konkurs lot wygraj bilety

Konkurs: Zakochaj się w LOT!

Warszawa, 29 stycznia 2014 roku – Randka na wysokości przelotowej w rejsie do Paryża? Romantyczny spacer po Polach Elizejskich? Do zakochania tylko jeden... lot! LOT zaprasza do wspólnej zabawy z okazji walentynek,

w której do wygrania są bilety na rejs do „stolicy zakochanych” – Paryża. 

Pierwszy etap konkursu LOT-u ma wyłonić 20 uczestników – 10 kobiet i 10 mężczyzn – którzy polecą na romantyczną randkę do Paryża. Każde z nich będzie miało za zadanie przygotować na Instagramie 15 sekundowy filmik, w którym w pomysłowy sposób przedstawia swoją wymarzoną randkę. Uczestnicy muszą oznaczyć swoje filmy hashtagiem #SpeedDateToParis, które trafią na profil LOT-u na Facebook’u. Wówczas rozpocznie się głosowanie i 40 najpopularniejszych propozycji przejdzie do II etapu.   

Z tej romantycznej 40-tki jury konkursu wybierze finałową 20, która zostanie zaproszona na pokład samolotu do Paryża. Podczas rejsu na uczestników czeka podniebna niespodzianka – w specjalnie wydzielonej części samolotu odbędzie się tzw. „speed dating”, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać ze sobą przez chwilę i lepiej się poznać.

Osoby, które znajdą swoją „walentynkę”, spędzą romantyczne popołudnie w Paryżu, otrzymując także od LOT-u zaproszenie do kawiarni na pierwszą randkę. Wszyscy uczestnicy podniebnego „speed dating” wrócą do Warszawy tego samego dnia wieczornym rejsem.

Cała zabawa zostanie sfilmowana, a materiał ukaże się na portalach społecznościowych przewoźnika, m.in. na Facebook’u i kanale YouTube.

Konkurs: Zakochaj się w LOT

Autor: artykuł sponsorowany

X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja