2 Komentarze

Tagi pielęgnacja skóry latem koreańska pielęgnacja koreańskie rytuały urodowe pielęgnacja skóry porada

Koreańskie rytuały urodowe na lato

Przejście z jednego sezonu w drugi nierzadko odbija się na kondycji skóry. Co więcej, według niektórych badań 80 proc. uszkodzeń skóry powstaje właśnie latem. To zdecydowanie wystarczająco dobry powód, by rutynową pielęgnację dostosować do zmieniających się warunków pogodowych. Upały, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach i zanieczyszczenia potrafią skutecznie zniweczyć wcześniejsze starania o zdrową, promienną cerę. Jak zapobiec negatywnym skutkom nadmiernej ekspozycji na słońce i gorących dni? Oto pięć urodowych rytuałów z Korei.

Zobacz też: Jak bezpiecznie się opalić?
Zobacz też: Woda gazowana jest niezdrowa? To mit!

Przeciwutleniacze, nie tylko filtry SPF

Przeciwutleniacze, nie tylko filtry SPF

Konieczność stosowania produktów z filtrami przeciwsłonecznymi wydaje się już oczywista. Nie wolno zapominać, że nie dają one 100 proc. ochrony.

 

Ekspozycja na słońce sprzyja wyzwalaniu się większej ilości wolnych rodników, co doprowadza do przedwczesnego starzenia się skóry. Przeciwutleniacze w interakcji z wolnymi rodnikami zwalczają je, zanim będą one w stanie uszkodzić komórki. Latem warto więc potroić dawkę antyoksydantów lub wybrać wzbogacony o nie krem z filtrami SPF.

gość

gość | | Zgłoś

no tak,dbanie o siebie wymyslanie,a do pracy kto pojdzie,dziecmi kto sie zajmie,domek posprzata,noi te dodatkowe obowiazki zwiazane z domem i nie tylko,najwazniejsze mlodym byc,kochanym byc , pieknym i bogatym ,pomarzyc mozna i trzeba

gość

gość | | Zgłoś

Nawilżanie na całego ciała ??????
Piękny nagłówek


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja