2 Komentarze

Tagi pielęgnacja skóry latem koreańska pielęgnacja koreańskie rytuały urodowe pielęgnacja skóry porada

Koreańskie rytuały urodowe na lato

Przejście z jednego sezonu w drugi nierzadko odbija się na kondycji skóry. Co więcej, według niektórych badań 80 proc. uszkodzeń skóry powstaje właśnie latem. To zdecydowanie wystarczająco dobry powód, by rutynową pielęgnację dostosować do zmieniających się warunków pogodowych. Upały, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach i zanieczyszczenia potrafią skutecznie zniweczyć wcześniejsze starania o zdrową, promienną cerę. Jak zapobiec negatywnym skutkom nadmiernej ekspozycji na słońce i gorących dni? Oto pięć urodowych rytuałów z Korei.

Zobacz też: Jak bezpiecznie się opalić?
Zobacz też: Woda gazowana jest niezdrowa? To mit!

Kosmetyki z lodówki

Kosmetyki z lodówki

Według licznych badań działanie promieni słonecznych, zwłaszcza przy długiej i regularnej ekspozycji na słońce, wywołuje skórną angiogenezę (powstają nowe naczynia krwionośne). Słońce zaostrza także stany zapalne, co w efekcie przyspiesza starzenie się skóry i zwiększa ryzyko pojawienia się przebarwień.

 

Jak radzą sobie z tym Koreanki? Wywiady uliczne wykazują, że w takiej sytuacji ratują się kosmetykami z lodówki. Schłodzone produkty działają kojąco i redukują podrażnienia. Najlepiej w tej roli sprawdzają się nawilżające maseczki typu sheet mask.

gość

gość | | Zgłoś

no tak,dbanie o siebie wymyslanie,a do pracy kto pojdzie,dziecmi kto sie zajmie,domek posprzata,noi te dodatkowe obowiazki zwiazane z domem i nie tylko,najwazniejsze mlodym byc,kochanym byc , pieknym i bogatym ,pomarzyc mozna i trzeba

gość

gość | | Zgłoś

Nawilżanie na całego ciała ??????
Piękny nagłówek


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja