41 Komentarzy

Tagi Marta Żmuda Trzebiatowska Aneta Kręglicka ankieta

Która lepiej? Marta Żmuda Trzebiatowska czy Aneta Kręglicka?

Tym razem przedstawiamy wam dwie stylizacje naszych rodzimych gwiazd, które w ostatnim czasie zrobiły na nas największe wrażenie. Uważamy, że zarówno Marta Żmuda Trzebiatowska jak i Aneta Kręglicka wyglądały po prostu zachwycająco. Ostateczną decyzję, która z nich zasługuje na miano najlepiej ubranej pozostawiamy wam drogie czytelniczki.

Na pokazie najnowszej kolekcji Joanny Klimas, który 27 czerwca odbył się w stołecznym ogrodzie wokół pałacu w Wilanowie, Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się ubrana w piękną, przezroczystą koszulę, na którą założyła dopasowaną do ciała skórzaną kurtkę z rękawami o długości ¾. Pozostałymi elementami stylizacji aktorki były szerokie szare spodnie o oryginalnym fasonie, czarne czółenka oraz kapelusz i kopertówka. Efekt końcowy? Spójrzcie sami.

Aneta Kręglicka zaś w minimalistycznej i efektownej stylizacji, na którą dziś zwracamy waszą uwagę pojawiła się dzień wcześniej (26 czerwca) na „Domówce u Zienia“. Była Miss Świata tego dnia wystąpiła w nonszalancko podwiniętych dżinsach z dziurami i przetarciami, białym podkoszulku, geometrycznym czarnym płaszczu z rękawami długości do łokci oraz seksownych czarnych botkach.

Która lepiej? Wy decydujcie.

Wiecej o strojach gwiazd przeczytacie TUTAJ

 

 

Autor: Bohovictim
aks

aks | | Zgłoś

Tu nie ma czego porównywać. Kręglicka to klasa sama w sobie...
Poza tym Żmuda mimo iż przecież sporo młodsza od Kręglickiej wygląda jak matrona. Kręglicka zachwyca.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja