1 Komentarz

Tagi Alexander Wang Alexander Wang kolekcja kapsułowa 10-lecie Alexandra Wanga Alexander Wang głosowanie #WANG10

Kultowe projekty Alexandra Wanga powrócą w kolekcji kapsułowej. Zagłosuj!

Najpopularniejsze kreacje Alexandra Wanga powrócą niebawem w kolekcji kapsułowej. Mało tego, 10 propozycji, które trafią do butików projektanta, wybiorą internauci.

Projektant ogłosił, że z okazji 10-lecia własnej marki wznowi produkcję 10 archiwalnych projektów. Internautom dał do wyboru 25 propozycji, spośród których mogą wybrać np. popelinowy zestaw z ubiegłorocznej kolekcji na wiosnę, wełniany płaszcz i sweter oversize z 2009 roku czy sukienkę lub militarny płaszcz z kapturem z kolekcji na jesień 2007.

Zwycięskie projekty powrócą w limitowanej kolekcji kapsułowej, która we wrześniu trafi wyłącznie do sklepów Alexandra Wanga i jego sklepu internetowego. By wziąć udział w głosowaniu, wystarczy zajrzeć na stronę internetową projektanta  i wybrać swojego faworyta.

Obchodom jubileuszu towarzyszy też zabawa na Instagramie i Twitterze. Swoje ulubione projekty lub momenty z historii marki należy opisać hashtagiem #WANG10. Najciekawsze wpisy projektant udostępni na swoich kontach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Zobacz też: Cyrkowe inspiracje Victorii BeckhamZobacz też: Jesienne nowości Blessus

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

Zdjęcie nr 3 to projekt dla gadatliwej żony ;p


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja