1 Komentarz

Tagi Leandra Medine Zara Pictures Leandra Medine dla Zary Man Repeller

Leandra Medine w kolejnej odsłonie Zara Pictures

Projekt Zara Pictures to dzieło po części hiszpańskiej marki, po części przedstawicielek świata mody. Ubrania i dodatki Zary w jego kolejnych odsłonach prezentują bowiem redaktorki, dziennikarki, freelancerki, blogerki i artystki. Kilka dni temu do sieci trafiły stylizacje nietuzinkowej blogerki z Nowego Jorku – Leandry Medine.

Leandra Medine żyje i pracuje w Nowym Jorku. Jest założycielką bloga Man Repeller, na którym w humorystyczny sposób opisuje trendy uwielbiane przez kobiety i znienawidzone przez mężczyzn. Słynie z niebanalnej urody, oryginalnego stylu i poczucia humoru, dzięki czemu jest chyba najbardziej intrygującą blogerką na świecie, która popularnością dorównuje samej Chiarze Ferragni. Jako indywidualistka i świetna felietonistka przyciąga miesięcznie kilka milionów użytkowników. Nic więc dziwnego, że zawitała w kolejnej odsłonie projektu Zara Pictures.

Autorka bloga Man Repeller pozostaje wierna dżinsom. W Zara Pictures prezentuje dwie pary dżinsowych spodni z przetarciami na kolanach. Na potrzeby sesji wybrała ponadto sandały rzymianki, dżinsową kurtkę, torbę z ćwiekami i frędzlami, krótki top w kratkę i mocno rozszerzane spodnie z kolekcji Studio.

Wszystkie stylizacje, jak na projekt Zara Pictures przystało, Leandra Medine prezentuje w codziennych sytuacjach – w mieszkaniu, na zakupach w markecie i przy budce z lodami. Udowadnia przy tym, że sekret tkwi nie w przebieraniu się za modelki z kampanii, a w wierności własnemu stylowi. Klasyczne lookbooki nie dorastają tej sesji do pięt.

Zobacz też: Porada: być jak Leandra Medine

 

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

Biedactwo, sterczące kości poprzebijaly spodnie na kolanach!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja