132 Komentarze +1 Zdjęcie

Tagi makijaż makijaże

Makijaż: Glossy Eye

Smokey eye jest już pewnego rodzaju klasyką, natomiast dzisiejsza propozycja to „urozmaicenie” tego makijażu, czyli – glossy eye. Jest to nic innego jak powieka sprawiająca wrażenie mokrej. Sprawdzi się świetnie na sesji zdjęciowej jak i na szaloną imprezę a do tego jest bardzo prosty w wykonaniu.

Metoda, którą Wam przedstawię jest używana również przez profesjonalistów na całym świecie i jest tak niesamowicie oczywista, że aż trudno w to uwierzyć – efekt mokrego oka uzyskuje się przez nałożenie na powiekę wazeliny lub bezbarwnego błyszczyka. Tak umalowane oko pięknie będzie prezentować się na zdjęciach.

Przygotowując ten makijaż trzeba się liczyć z pewną rzeczą – po jakimś czasie na pewno odrobina cienia zbierze się w załamaniach powieki, ale dla niektórych specjalistów w branży jest to tylko plus tego makijażu, gdyż dodaje mu bardziej rockowego wyglądu.

 

 

Użyte kosmetyki:

Podkład Eveline Art Scenic
Korektor w płynie Classics – 01
Tusz do rzęs Oriflame Wander Lash Mascara
Wet&Dry Foundation Bi-Kor
Ziemia Egipska Bi-Kor
Pomadka Kobo Professional – Fuchsia
Rozświetlacz Revlon Bare It All – 370
Eyeliner w żelu Essence – 03 Berlin Rocks
Cienie Inglot: 377M, 397P
Błyszczyk Ziaja Blubel – Na zielono: jabłko agrest
Rzęsy Ardell Demi Wispies
Klej Duo

Jeśli czujecie się na siłach, wierzycie we własne umiejętności, chcecie publikować swoje makijaże, tutoriale i filmiki zapraszamy do kontaktu: uroda@wrzuta.pl i moda@wrzuta.pl

Autor: Maxineczka

Dodaj zdjęcia do komentarza (maksymalnie 5 zdjęć).

Dozwolone formaty plików to: jpg, png, gif do 20MB.

Wybierz zdjęcia
a

a | | Zgłoś | Odpowiedz

będzie :) ale rzęsy ładniejsze Twoje !!!!

Wikulkae

Wikulkae | | Zgłoś | Odpowiedz

Mi sie podoba kolor pomadki ale nie pasuje do tak mocno pomalowanych oczu.

Figazmakiem2

Figazmakiem2 | | Zgłoś | Odpowiedz

Przeprszam Cię Maxineczko, ale właśnie sprawiłaś, że większość osób bedzie omijac Twoje makijaże dośc szerokim łukiem. Brak pomysłu, kreatywności, a jesteś tutaj raptem 3 miesiące?

plokiju

plokiju | | Zgłoś | Odpowiedz

Oj, widywałam ładniejsze glossy eye. Co więcej- makijaż jest ok na sesję zdjęciową, ale na imprezę odpada, bo po półgodzinie robi się parszywa paciamaja na powiece.

Czy Maxineczka mogłaby przestać używać tych sztucznych rzęs? Ma ładne swoje, a ten plastik sprawia, że każdy makijaż, nawet ten elegancki, zaczyna zalatywać tandetą.

Q.>

Q.> | | Zgłoś | Odpowiedz

Jak dla mnie za dużo tu wszystkiego!Oczy mocno pomalowane do tego taki kolor szminki...:(
Jestem na nie.

chrupcia

chrupcia | | Zgłoś | Odpowiedz

i ak zawsze sztuczne rzesy psują cały efekt i w rezultacie nie widać że miało być glossy :(

stokii

stokii | | Zgłoś | Odpowiedz

Mi sie kolor szminki akurat bardzo podoba tylko nie do tak mocno wymalowanego oka.
Ja wyznaje zasade że albo oczy albo usta - tak jest wg mnie przesada choc to tylko moja opinia :)
Ogólnie makijaż nawet mi sie podoba

CoreczkaSzatana

CoreczkaSzatana | | Zgłoś | Odpowiedz

jejku czy ty nigdy nie mozesz zrobic makijazu bez tych paskudnych doklejanych rzes??

posłuchaj, dziecinko. Maxi ma na swoim koncie makijaże bez sztucznych rzęs, ale chyba to zbyt trudne dla sprawdzenia dla Ciebie. a jak Ci się nie podobają sztuczne rzęsy - to sobie zrób taki makijaż bez nich! ach, bym zapomniała - z pewnością nie potrafisz go odwzorować, cóż.

Furkot

Furkot | | Zgłoś | Odpowiedz

Ładny ten kolor, ale całość...coś a'la fioletowawa panda. Do tego te usta. Lepiej by już pasowało coś bardziej nude, co by jakoś zbalansowało tę stylizację. Za każdym razem jak zaglądam na snobkę i wpadam na Twój makijaż myślę, może teraz będzie coś bardziej "do noszenia", coś niebazarkowego, ale po raz kolejny się zawiodłam. Nie rób sobie krzywdy :((

Woalka

Woalka | | Zgłoś | Odpowiedz

Piękny fiolet na powiece. Trik z błyszczykiem/wazeliną już widziałam na yt (byłam zaskoczona, ze rozwiązanie jest tak proste). Co mi się nie podoba to ten model rzęs. Tyle ładnych modeli sztucznych rzęs, które wyglądają delikatnie...No i usta bym zrobiła bardziej neutralne. Sam makijaż oka jednak bardzo mi się podoba :) Tylko już nie doklejaj tych sztucznych, pliz

Woalka

Woalka | | Zgłoś | Odpowiedz

autor: gość
http://www.youtube.com/watch?v=cN7jYoCX22w&context=C38c82c4ADOEgsToPDskIm1qqVyyTIN-se1sdEJiqn

tu jest fantastyczne glossy.
Właśnie to ten filmik widziałam :) Polecam tego gościa, zna się na rzeczy.

hejaho

hejaho | | Zgłoś | Odpowiedz

Maxi pomyliłaś okazję - halloween już było ;p Po prostu stylizacja "na czarownice" ;p tak mi się skojarzyło ;p

gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

Wygladasz komicznie, jak wampir ten makijaz nadawal by sie do teatru;/ Widze , ze idziesz w dobrym kierunku ale mam wrazenie, ze zawsze musisz przesadzic, rozumiem , ze chcesz dobrze ale uwazaj bo mozesz przedobrzyc:) Ale trzymam kciuki nastepnym razem:)

lusiax

lusiax | | Zgłoś | Odpowiedz

Dziewczyny, rozumiem lubicie jaą, ja tez Maxi lubie ale nie oszukujmy sie praktycznie zaden jej makijaz nie nadaje by pokazac sie ludziom , tandeta i kicz,;/ te usta rzesy ahh rece opadaja , na prawde dluga droga przed Toba. I Kochana my oceniamy Cie zle bo jestesmy zawistne, tylko chcemy , zebys Nasze uwagi wziela do serca, a Ty caly czas mam wrazenie , ze masz je w nosie i robisz swoje;/ A szkoda taka ladna dziewczyna a tak sie oszpeca tymi tandetnymi makijazami;/

lusiax

lusiax | | Zgłoś | Odpowiedz

Mialo byc: Nie dlatego, ze jestesmy zawistne:)

kasiaxxooox

kasiaxxooox | | Zgłoś | Odpowiedz

wam sie wszystko z dziwkami kojarzy. gdyby na świecie nie było prostytucji to może nawet by sie wam podobał. odrzućcie skojarzenia i pomyślcie obiektywnie. całkiem ciekawy mejkap, oryginalny. wyróżniałaby sie tą szminką w tłumie

lalajka

lalajka | | Zgłoś | Odpowiedz

Maxineczka fotki oczka są super! Ale zdjęcie całości już nie jest takie fajne:/ Ale to już niepierwszy raz... myślę, że to wina flesza, który psuje efekt...i żarówkowe oświetlenie. Może spróbuj robić makijaże w świetle dziennym? A jeśli nie masz takiej możliwości to postawiłabym na mat;) Bo błyszcząca się buźka nie wygląda profesjonalnie. A sam make-up oczów całkiem mi się podoba, ale myślę, że trochę przedobrzyłaś z fioletowym cieniem, zamknęłaś nim całe oko... mogłaś ograniczyć go do 1/3 dolnej powieki;) A pomadka...no cóż, skoro nie miałaś takiej w pożądanym kolorze to usta nude by się lepiej sprawdziły ;) Pozdrawiam :)

olaaloca

olaaloca | | Zgłoś | Odpowiedz

usta powinny być neutralne ; o

gAndzia

gAndzia | | Zgłoś | Odpowiedz

te sztuczne rzęsy przysłaniają wszystko i za ciemne usta do takiego makijażu oka
ale oko samo w sobie mi się podoba, śliczny fiolet :)