1 Komentarz

Tagi Paris Haute Couture Fashion Week Paris Haute Couture Fashion Week jesień-zima 2015 Paris Haute Couture Fashion Week makijaże Paris Haute Couture Fashion Week fryzury

Makijaże i fryzury z Paris Haute Couture Fashion Week

Na pokazach haute couture moda, fryzura i makijaże ocierają się o sztukę. Nad modelkami za kulisami pracują najświetniejsi wizażyści i styliści fryzur, którzy nie tylko miksują trendy, ale przede wszystkim proponują nowe, świeże rozwiązania. Wyjątkiem nie był oczywiście miniony Paris Haute Couture Fashion Week, na którym w kategorii urody pojawiło się mnóstwo nieoczekiwanych trendów.

Powtarzane do znudzenia odcienie nude i kojarzące się z jesienią bordo zastąpiono promienną skórą, urzekającymi ustami i delikatną oprawą oczu. Fryzjerzy sięgnęli po eleganckie opaski do włosów oraz produkty do tworzenia delikatnych fal, makijażyści posłużyli się z kolei kosmetykami do stylizacji brwi i intensywnymi odcieniami szminek. Zobaczcie, które pokazy, przynajmniej pod kątem fryzur i makijaży, zapadną nam w pamięć.

Zobacz też: Brwi na lato – trendy i najlepsze kosmetyki
Zobacz też: Nowy trend w makijażu: strobing

Poprzednie Zdjęcie 1/8 Następne

Chanel

Chanel

O oprawie pokazu Chanel mówili wszyscy. Zgromadzona w kasynie publiczność przeniosła się do lat 20. Swoją zasługę mieli w tym makijażysta Tom Pecheux i stylista fryzur Sam McKnight, którzy przesadnie pogrubione brwi, efektowny rumieniec i uderzająco czerwono wargi połączyli z jednakowymi u wszystkich modelek perukami w kształcie krótkiego, czarnego boba. Całości dopełniał biało-czarny odwrócony french.

gość

gość | | Zgłoś

Dobierany na boku


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja