2 Komentarze

Tagi tydzień makijażu Snobki makijaż Deborah

Musisz to mieć: Deborah - Chic Nomad

Choć kolekcja Chic Nomad marki Deborah zaprezentowana została w czerwcu, jako - swoją drogą - dość przeciętna i niewybijająca się propozycja na lato…

To jak się niedawno okazało dobór kolorów palet i prezentowany styl, idealnie wpisał się również w najświeższy, jesienny trend w makijażu – inspirowany kulturami plemiennymi, dalekimi podróżami. Jak widać to, co jednym kojarzyć się może z zalanymi słońcem pustyniami i ziemią plemion nomadów, innym kojarzy się z przygaszonymi promieniami i złotą jesienią.

Pożądane kolory to chłodne, letnie turkusy, nefrytowa zieleń i szmaragdowe akcenty, dla kontrastu ocieplone bardziej jesiennymi brązami, beżami, odcieniami kości słoniowej i złotem. Do tego wszechobecny w większości jesiennych kolekcji - intensywny fiolet. Odważnym proponujemy wprowadzenie do makijażu jesiennych barw matowej miedzi.

W kolekcji Chic Nomad znalazły się:

Eye Design Eye Shadow Quad (Cena: 52,90 zł, 8 g)

- paleta 4 wyrazistych, intensywnych cieni w tonacjach: 07 Tourquoise Touch i 08 Total Purple.

Kajal Eyepencil (Cena: 19,90 zł)

- kredka do oczu idealnie łącząca się z cieniami, w limitowanych kolorach121 Violet, 122 Turquoise i 123 Bronze.

Euphoric Shine (Cena: 39,90 zł, 10 ml)

- lśniący błyszczyk z „hormonem szczęścia” o zmysłowym zapachu orchidei w 2 nowych kolorach: 18 Juicy Watermelon i 19 Rose Sorbet.

Bronze Perfect SPF 10 (Cena: 44,90 zł, 30 ml)

- lekki, nawilżający fluid brązujący do twarzy, który optycznie minimalizuje niedoskonałości cery i chroni przed promieniowaniem UV, w dwóch odcieniach: 01 Sun Kissed Tan i 02 Marrakech Bronze.

Do kupienia w autoryzowanych perfumeriach, a także w sklepie online.

Autor: Uriko
amt

amt | | Zgłoś

Cienie bardzo przyjemne, błyszczyki o delikatnych kolorach i z dużą ilością drobinek. Kolekcja nie zachwyca. Nie wiem tylko jak sprawdza się ten lekki fluid,bo nie miałam z nim do czynienia.

Michael Kors Outlet

Michael Kors Outlet | | Zgłoś

20 Infiltr


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja