Musli Czekoladowe Obst
Śniadanie to najważniejszy posiłek, warto więc o nim pamiętać. Dobrze skomponowane, dostarczy energii. Musli jedzone z chudym mlekiem lub jogurtem to jeden z dobrych i przede wszystkim szybkich sposobów na dobry początek dnia.
Firma Obst ma w swojej ofercie wiele wariantów płatków, w tym musli czekoladowe, z płatkami owsianymi i kukurydzianymi, bakaliami oraz czekoladą. Zawarte w nim składniki odżywcze - błonnik, węglowodany złożone, witaminy i składniki mineralne – to dobra, spójna kompozycja. Poza tym, kto nie lubi czekolady?
Cena: 4.30 zł (350 g)
Kupisz w super- i hipermarketach na terenie kraju (w sieciach Auchan, Żabka, Real).
O składnikach i wartości odżywczej przeczytasz na stronie producenta.
Dodatkowych informacji udziela:
Agnieszka Sałkowska - Event Public Relations
tel./fax: 022 894 58 10-11; e-mail: agnieszka@eventpr.pl
gość19 | | Zgłoś | Odpowiedz
fajnie macie... na poziomie nota;/
gość000000000 | | Zgłoś | Odpowiedz
czekolada na śniadanie - to ma być zdrowe?
abrakadabra | | Zgłoś | Odpowiedz
W składzie czekoladowego musli jest tylko mały procent czekolady i są to zazwyczaj płatki z gorzkiej czekolady. Czekolada jest zdrowa. Zawiera dużo magnezu i żelaza, a ponadto spożywanie czekolady wydziela endorfiny. Niezdrowe jest jedzenie całej tabliczki na raz (chociaż i to nie zabije, lepsza czekolada niż paczka chipsów). Czekolada, zwłaszcza gorzka, w odpowiednich ilościach nie tylko nie szkodzi, ale też pomaga. Więc odpowiadając na Twoje pytanie, tak, to ma być zdrowe. Nie popadajmy w dietetyczną paranoję.
kika22 | | Zgłoś | Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą! A to musli szczególnie polecam - jest naprawdę pyszne i zdrowe. Świetne urozmaicenie śniadanka - polecam z mlekiem lub jogurtem naturalnym :)
gośćiii | | Zgłoś | Odpowiedz
tiaa. Poproszę o podanie składy tych płatków-wtedy podyskutujemy.
Wole zjesc zdrowe otreby a tym slodkim ulepkom podziekuję.
lulululul | | Zgłoś | Odpowiedz
Ja polecam musli z lidla (master crumble czy cos w ten desen) 1kg musli i 30% z tego to suszone owoce (banany, rodzynki, gruszka itp.). Kosztuje ok.5-6 zl a jest pyszne. Szkoda ze nie pokazali ja wyglada to musli ale znajac zycie to jest zlepec z cukru resztek z dodatkiem substytutu czekolady. A tak btw mleko zawsze powinno sie jesc ok 1,5% bo ma najwiecej wartosci odzywczych a lepiej zaoszczedzic kalorie na slodyczach a nie na chudym mleku ktore smakuje jak woda.
Pozdrawiam,
P.
sunset | | Zgłoś | Odpowiedz
Ja mam takie musli Obst ale egzotyczne. Jest przepyszne, więc polecam. To też chętnie wypróbuję :)