2 Komentarze

Tagi Mercedes-Benz Fashion Week Australia Tydzień Mody w Australii makijaże z wybiegu Mercedes-Benz Fashion Week Australia 2015

Najciekawsze makijaże z Tygodnia Mody w Australii

W tym roku Mercedes-Benz Fashion Week Australia przyciągnął naszą uwagę głównie dzięki plastikowym nakryciom głowy z pokazu Vanessy Moe. Miniona impreza miała jednak znacznie więcej do zaoferowania. Choć większość prezentujących się podczas tygodnia mody marek pozostaje poza naszym zasięgiem, prawdziwej inspiracji dostarczyli nam makijażyści.

Makijaże z australijskiego wybiegu w wielu przypadkach były wyraźnym nawiązaniem do propozycji z Nowego Jorku, ot, choćby do tych z pokazu Jeremy'ego Scotta. Na celowniku wizażystów znalazły się usta i brwi. Wargi przybrały odcienie soczystej pomarańczy, wina i śliwki, innym razem ograniczono się do prostego obrysowania. Wzdłuż łuków brwiowych przyklejano z kolei cekiny lub kryształki Swarovskiego.

Na odbywających się w połowie kwietnia w Sydney pokazach nie mogło oczywiście zabraknąć graficznych kresek ani wariacji na temat smokey eye. Jeśli w najbliższych miesiącach planujecie oddać się festiwalowym szaleństwom, przyjrzyjcie się zwłaszcza inspirowanemu pawimi piórami makijażowi oczu z pokazu Romance Was Born. Efekt murowany!

Zobacz też: Beauty Queens, czyli konkurs piękności w Harper's Bazaar 
Zobacz też: Top 15. Najdziwniejsze trendy urodowe z minionych tygodni mody

Autor: Margaret
wandy

wandy | | Zgłoś

piękny ten makijaż, bardzo naturalny ale jednocześnie ekstrawagancki. bardzo podoba mi się kolor paznokci, mam podobny kolor Melkiora

gość

gość | | Zgłoś

kurde, jestem w Sydneyu a nie wiedziałem, że jest Tydzień Mody....!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja