0 Komentarzy

Tagi Naomi Campbell kolekcja Naomi Campbell moda

Naomi Campbell pracuje nad własną linią odzieży

Najpierw świat mody podbiła Kate Moss. Ostatnio tą samą ścieżką, wcielając się w rolę projektantki, usiłuje podążać Cara Delevingne. To jednak nie koniec udziału supermodelek w branży odzieżowej. Bliska stworzenia własnej kolekcji jest również Naomi Campbell.

Jak powiedziała w rozmowie z „Daily Mail”, możliwość zaprojektowania własnej kolekcji zaproponowało jej kilka marek odzieżowych. Obecnie Naomi Campbell jest w trakcie negocjacji, a jeśli wszystko pójdzie po jej myśli, prace nad sygnowaną linią rozpocznie niebawem. Modelka ma nadzieję, że kolekcja – według informacji brytyjskiego wydania „Marie Claire” - trafi do sprzedaży wiosną 2015 roku.

Na razie szczegóły kolekcji owiane są tajemnicą. Jak mówi modelka w rozmowie z „Daily Mail”, we własnej linii widziałaby rzeczy, których w istniejących dziś kolekcjach brakuje i o które chętnie wzbogaciłaby swoją garderobę. Zarzeka się również, że nie chce być konkurencją dla działających w branży projektantów. Czyżby miała jakieś ciekawe, innowacyjne pomysły w zanadrzu? Niestety, całkiem możliwe, że w ten sposób jedynie potwierdziła, iż zainteresowana jest własną kolekcją, a nie budową nowej marki odzieżowej.

Nie wiadomo, czy modelka zamierza nawiązać współpracę z marką segmentu high street czy też wybierze bardziej luksusowego partnera biznesowego. Szczegóły, biorąc pod uwagę, że kolekcja ma się pojawić w sklepach już w przyszłym roku, znane mają być wkrótce. Póki co Naomi Campbell zdradza jedynie, że negocjacje poza odzieżą damską obejmują również bieliznę, stroje kąpielowe oraz akcesoria.

Jak myślicie – czy jej projekty przyjmą się równie dobrze, jak kolekcje Kate Moss dla brytyjskiej marki Topshop?

Autor: Margaret

X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja