4 Komentarze

Tagi MetropoliSpa SPA w Piotrkowie Trybunalskim zabiegi Skeyndor masaże Kurland soft pack łóżko wodne masaże

Nasz przewodnik po SPA: Metropolispa w Piotrkowie Trybunalskim

SPA w Piotrkowie? Tego miasta raczej nie kojarzymy z relaksem i wypoczynkiem, ale do MetropoliSpa warto się wybrać. Podróż z Warszawy wcale nie jest długa (jeszcze bliżej jest z Łodzi), autostrada bez korków, a ceny są tu dużo bardziej przyjazne niż w stolicy.

MetropoliSpa to dobre miejsce, jeśli jesteśmy nastawione głównie na zabiegi, odpoczynek i długie rozmowy z przyjaciółkami. Ze SPA właściwie nie musimy wychodzić, chyba, że na krótki spacer na piotrkowską starówkę. Pokoje hotelowe są piętro wyżej niż gabinety, można do nich zjechać w szlafroku windą. W tym samym budynku na dole jest restauracja, ale posiłki mogą być też serwowane w SPA. Miło i dyskretnie. MetropoliSpa polecam przede wszystkim na krótki wyjazd, z jednym noclegiem.

Jakie zabiegi są w SPA?  Przede wszystkim duży wybór zabiegów świetnej, hiszpańskiej firmy Skeyndor na twarz i ciało. Miałam okazję przetestować zabieg Eternal (270 zł), podczas którego stosuje się preparaty z komórkami macierzystymi (pozyskiwane są z jabłek) i przyznaje, że po jednym efekt był widoczny - skóra ładnie napięta, wygładzona, dobrze nawilżona. Bardzo popularne są też zabiegi z witaminą C.

Atrakcją SPA są zabiegi na łóżku wodnym (Soft Pack System). To świetnym relaks, zwłaszcza w chłodne dni.Wcześniej wybieramy odpowiedni okład firmy Kurland. Postawiłam na kozie mleko, bo świetnie nawilża i natłuszcza skórę (220zł). A tego przecież najbardziej potrzebuje skóra zimą. Do wyboru jest także okład z wiesiołka, czerwonego wina czy błota torfowego. Po rozprowadzeniu wybranego preparatu, ciało owijane jest w folię, a potem najprzyjemniejsza część – zanurzamy się w łóżku wodnym. Błogie uczucie nieważkości powoduje, że oczy zamykają się niemal natychmiast. Sny na wodnym łóżku są naprawdę przyjemne. W MetropoliSpa byłam jeszcze na masażu leczniczym pleców(30 min: 60 zł). Polecam wszystkim, a zwłaszcza dziewczynom, które tak jak ja sporo czasu spędzają przed komputerem. Masażysta, do którego trafiłam, ma duże doświadczenie rehabilitacyjne. Po sesji z nim czułam się od razu bardziej „wyprostowana”, a ramiona odzyskały lekkość.

Podczas mojego krótkiego pobytu w Piotrkowie przetestowałam trzy zabiegi, ale oferta SPA jest dużo bogatsza – masaże relaksacyjne przy użyciu preparatów marki Kurland, kuracje wyszczuplające z bandażami Arosha, pilingi, depilacja woskiem, manicure czy pedicure. Są także zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej, np. Tro XT podczas którego wykorzystuje się fale radiowe. W MetropoliSpa nie ma basenu, ale jest do dyspozycji jacuzzi, sauny i łaźnia parowa Rasul. Czeka też gabinet VIP do zabiegów dla dwojga.

Autor: Dorota
gość

gość | | Zgłoś

he he dokładnie. A raczej nie jest to śmieszne, ale śmieszne to, że ktoś pomyślał jak ja

lolipopi

lolipopi | | Zgłoś

Nie polecam spaceru Piotrkowską starówka, chyba, że z paralizatorem.. wszystko co najgorsze, menele, byli kuracjusze więzienia, margines społeczeństwa mieszka właśnie tam. Jedno "zwiedzanie" Piotrkowa a wrażeń cała moc. Nie zatrzymam się tam więcej, szkoda zdrowia.

Kokko

Kokko | | Zgłoś

Ja zdawałam tam prawo jazdy i bardzo dobrze wspominam to miasto :) galeria Focus Mall jest świetna, bardzo dużo ciuchów, ludzi mało, a ceny niższe niż w Warszawie (gdzie mieszkam na stałe).

merenge

merenge | | Zgłoś

Ja polecam, miasto może mało ciekawe ale oferta tego spa rewelacja. Sprzęty jak w najlepszych spa w Warszawie a ceny dużo dużo niższe


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja