2 Komentarze

Tagi Atelier Mokotowska 63 miejsca Warszawa sklepy zakupy

Nowe miejsce: Atelier Mokotowska 63

Na modowej mapie Warszawy pojawiło się nowe miejsce: Atelier Mokotowska 63. Na czterech poziomach stylowej kamienicy przy zbiegu ulic Mokotowskiej i Wilczej otwarte zostało miejsce, która ma być alternatywą dla głośnych i zatłoczonych centrów handlowych.

Atelier przywoływać ma klimat i charakter przedwojennej Warszawy i miejsc takich jak Dom Mody Hersego, czy Dom Towarowy Braci Jabłkowskich. Twórcy tej nowej przestrzeni zakupowej chcą przypomnieć dawne tradycje rzemieślnicze i handlowe miasta, które w centrum stawiały klienta i jego potrzeby, wysoką jakość oferty i obsługi.

Mimo czterech poziomów Atelier Mokotowska dba o kameralną atmosferę. Nie słychać tu głośnej muzyki, nie ma nachalnych reklam i masowej klienteli. W tak komfortowych warunkach oglądać i kupować można kolekcje selektywnych marek z całego świata, między innymi: Altea, Boglioli, Borrelli, Brunello Cucinelli, Carl Gross, Doriani, Doucal’s, Fedeli, Lardini, M Missoni, Mason’s, MA.STRUM, Oscar Jacobson, Santoni, Serapian, Stenstroms, Tommy Hilfiger, Vic Matie, Woolrich

Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

nowa przebywalnia dla naszych wspaniałych celebrytek

w

w | | Zgłoś

stare kolekcje z royal collection w panoramie w nowej cenie…!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja