3 Komentarze

Tagi lakier do paznokci Ciaté neonowe lakiery Corrupted Neon Manicure modny manicure kolorowy manicure

Nowość Ciaté: neonowy Corrupted Neon Manicure

Brytyjski producent lakierów do paznokci Ciaté jest niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o trendy w manikiurze. Nowością na lato 2013 jest zestaw do manikiuru neonowego, pod nazwą Corrupted Neon.

Każdy zestaw składa się z lakieru bazowego, lakieru na wierzch z brokatem, oraz specjalnego, przezroczystego lakieru topcoat. Choć wiele firm produkuje lakiery w neonowych odcieniach, zestawy Ciaté wyróżnia to, że topcoat sprawia, iż paznokcie jarzą się w świetle ultrafioletowym, a więc np. w klubie nocnym. Dostępne w czterech kolorach.

Cena: około 125 zł

Zestawy będą dostępne w firmowym e-sklepie pod koniec czerwca

Autor: Bree
gość

gość | | Zgłoś

Boskie, ten niebieski będzie mój

kosmetyczka

kosmetyczka | | Zgłoś

"Ciaté wyróżnia to, że topcoat sprawia, iż paznokcie jarzą się w świetle ultrafioletowym" jakikolwiek topcoat uv (dostępny w drogerii za 3-5zł) sprawi, że jakikolwiek lakier bazowy będzie jarzył się w świetle uv

gość

gość | | Zgłoś

autor: gość
Nie rozumiem dlaczego te lakiery mają taką zaporową cenę... Swój lakier świecący w ciemności kupiłam za 9 złotych rok temu i jeszcze świetnie się trzyma.
Lakiery to: "Nowość Ciaté" płacisz za nazwę, za ten "artykuł" i za to, że firma ma taką strategię marketingową. Grupa docelowa to bogate kobiety lub takie aspirujące do bycia bogatymi. Ciebie nie stać lub masz trochę rozumu w głowie i nie dajesz się złapać na tego typu sztuczki.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja