4 Komentarze

Tagi Edie torebka torebka damska portfel

Odrobina luksusu: torebki i portfel Edie

Powszechnie panuje opinia, że każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie choć jedną porządną torebkę. Taką, która będzie odpowiednia na każdą okazję – i do pracy, i na spotkanie w jakimś szykownym miejscu. Wspólnym mianownikiem w przypadku dodatków Edie stała się dla nas „jakość wykonania”. W ofercie mamy trzy stylowe produkty – dwie torebki, z których pierwsza jest typową, klasyczną torbą na ramię, druga zaś typu tote bag. Trzecim w kolejce jest pojemny portfel. Ich kolejną wspólną cechą jest również zdecydowany i wyrazisty kolor (poza klasyczną czernią i brązem), dzięki czemu z pewnością nie pozostaną niezauważone.

Ceny: Edie purse 1 078.69 PLN, Edie attaché bag 1 305.31 PLN, Edie wallet 716.11 PLN. Kupisz w sklepie J.Crew.

Autor: Ajsu
trzynaście

trzynaście | | Zgłoś

autor: gość
no taaaaak, najlepiej zeby torba kosztowala max 200 zl, bo w przeciwnym wypadku zaczynaja sie krzyki 'jak torebka moze byc taka droga?!' Blagam. Wole kupic jedna porzadna torbe rocznie, niz 3 szmaty.
A ja wole jak to powiedziałaś 3 szmaty niż cały rok chodzić z jedną torebką ;)))

gość

gość | | Zgłoś

A ja uważam, że porządna klasyczna torebka z dobrej jakościowo skóry to jest zakup na lata i warto na nią zaoszczędzić i wydać trochę więcej. Wiadomo, że dużo zależy od zasobności naszych portfeli, ale gdyby mnie było stać to i kupowałabym torebki po 5tys. Jedna z moich torebek kosztowała mnie 600 zł , odkładałam na nią jakiś czas, ale było warto! Mam już ja od 6 lat, jest nadal w stanie idealnym i mogę ją założyć do wszystkiego i na każdą okazję.

gość

gość | | Zgłoś

Nie stać was to nie kupujcie .. ale czy musicie pod każdym artykułem gdzie faktycznie jest coś prezentowane dla snobek krytykować i miauczeć na temat ceny..

fafa

fafa | | Zgłoś

Bardzo monotematyczne, ładniejsze są na e-torebce. kod rabatowy 60fa7cba obniża też cenę torebek przecenionych .


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja