2 Komentarze

Tagi trendy lato 2015 stylizacje na lato moda

Outfit na lato: biel z domieszką nude i złota

Nie dżins plus dżins, nie zestawy w stylu boho, a minimalistyczna, wszechstronna biel – oto najsilniejszy trend tegorocznego lata. W połączeniu z domieszką nude i złota tworzy ona trio doskonałe.

Początek lata to idealny moment na porzucenie ciemnych kolorów i grubych tkanin. Biel, w ślubnym dress codzie zarezerwowana dla panien młodych, poza ceremoniami i weselami jest nie tylko dozwolona, ale wręcz wskazana. Jasne zestawy są proste i eleganckie zarazem, na domiar tego stanowią skuteczną ochronę przed upalnym słońcem. Latem tego roku w dobrym guście jest zestawianie bieli z ciemniejszymi lub jaśniejszymi odcieniami nude i odrobiną złota, np. w formie biżuterii, obuwia czy pasków.

Na takie trio postawiły m.in. Beyoncé, która białą stylizację połączyła ze złotymi sandałkami oraz torebką i kapeluszem w kolorze nude, Jaime King, która wybrała białą ażurową sukienkę i złote buty czy Eva Longoria, która do białej ołówkowej sukienki dobrała beżowe sandałki Louboutina i złotą biżuterię.

Zobacz też: Retro sukienka, szorty czy legginsy: jak się ubrać na rower?

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

to przez jedzenie mięsa! jesz cham=burgery? Stracisz sprawność i pamięć naukowcy udowodnili, że myszy, które przez 10 dni jadły produkty zawierające duże ilości tłuszczu, odpowiadające fast-foodom mogły przebiec tylko połowę dystansu, który pokonywały gryzonie żywione produktami niskotłuszczowymi. Miały także trudności z wyjściem z labiryntu A hot dogi groźne jak papierosy! Powinny być sprzedawane z ostrzeżeniami że ich jedzenie może wywołać raka. Lekarze żądają, by były sprzedawane tak jak tytoń ze specjalnymi ostrzeżeniami.
sprzedaż fast-foodów dzieciom powinna zostać zakazana. Władze amerykańskiego hrabstwa Santa Clara chcą zakazać restauracjom z fast-foodem dołączania zabawek do zestawów dla dzieci. Ma to uchronić maluchy przed przywiązaniem się do żywności ze zbyt dużą ilości tłuszczu, soli i cukru
W przypadku restauracji McDonald's zakaz obejmie wszystkie zestawy Happy Meals

gość

gość | | Zgłoś

sadyzm głupota i chciwość to przez jedzenie mięsa powinno być zakazane bo łamie podstawowe reguły "nie zabijaj" bo kto zabije zwierze zabije człowieka i własne dzieci. I niech ktoś nie wciska ludziom kitu, że mięso jest potrzebne i zdrowe bo tak nie jest ma sam negatywny wpływ na organizm są rośliny które zawierają kilka razy więcej białka i witamin niż mięso!

smród, brud, ubóstwo, głupota, nienawiść, złośliwość, fanatyzm, anemia, otyłość, jadłowstręt, bulimia, anoreksja=to przez jedzenie wstrętnego mięsa! Chcemy zrobić coś dla zdrowia, ekologii i ochrony środowiska? Zmieńmy naszą dietę! Każdy z nas jest świadomy jak wygląda zdrowa dieta, w której przeważają warzywa i owoce, fasola, orzechy, kasze, pomaga chronić zasoby naturalne i lepiej wykorzystywać ziemie uprawne. Szczególnie mieszkańcy krajów zachodnich spożywają nadmierne ilości mięsa a ich dieta szkodzi im i środowisku, powoduje raka, zawały, wylewy. Ograniczone spożycie mięsa i jedzenie więcej produktów zielonych i zbożowych to także ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, likwidacja głodu i chorób, uwolnienie od nałogów: picia, palenia, narkomanii.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja