3 Komentarze

Tagi nowości kosmetyczne kosmetyki kolorowe kosmetyki do makijażu nowe zapachy makijaż

Pachnące i kolorowe nowości kosmetyczne na Dzień Kobiet

Kto lepiej rozumie potrzeby kobiety niż ona sama? Odpowiedź wydaje się oczywista. Dlatego w dniu swojego święta nie zaszkodzi, oczywiście po odebraniu należnej porcji kwiatów i czekoladek, zajrzeć do ulubionej drogerii lub perfumerii. Zwłaszcza, jeśli na wieczór szykuje się romantyczna kolacja czy spotkanie w babskim gronie. Na przełomie lutego i marca na półkach pojawiło się trochę nowości. Niektóre – trafią do sklepów na dniach. Oto kilka świeżych propozycji damskich zapachów oraz kosmetyków do makijażu.

Zobacz też: Do poprawek i na imprezę. Nowe kolekcje kosmetyków do makijażu
Zobacz też: Zapachniało wiosną...w perfumeriach

Poprzednie Zdjęcie 1/11 Następne

Pencilled In, MAC Cosmetics

Pencilled In, MAC Cosmetics

Najnowsze propozycje MAC Cosmetics to hołd złożony kobiecości, a raczej potwierdzenie prawdy starej jak świat. Kobieta zmienną jest, dlatego jednego dnia może sięgnąć po bajeczne kosmetyki z kolekcji Cinderella, drugiego – po utrzymane w odcieniach czerwieni, różu i fioletu szminki (86 zł), napigmentowane, dostępne w 11 odcieniach ulubionych pomadek MAC konturówki (68 zł) oraz błyszczyki (80 zł) z kolekcji Pencilled In. Obie kolekcje są limitowane. Pierwszą z nich znajdziecie w salonach Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu, kosmetyki do ust dostępne będą natomiast we wszystkich salonach MAC.

GrungeGirl

GrungeGirl | | Zgłoś

Wreszcie MAC w Polsce się ogarnął i można kupić kosmetyki za takie pieniądze jak za granicą. Dziękuję!

asdw

asdw | | Zgłoś

zapraszam na dużą dawkę humoru:http://pranktube.jcom.pl

gość

gość | | Zgłoś

autor: GrungeGirl
Wreszcie MAC w Polsce się ogarnął i można kupić kosmetyki za takie pieniądze jak za granicą. Dziękuję!
Za takie same pieniądze jak w Europie, ale to było od dawna. Niestety, nadal jest to dwukrotna (a czasem czterokrotna) wartość tego, co płacą Amerykanki. :)

suzie

suzie | | Zgłoś

Odpowiedni makijaż naprawdę odmienia twarz :-) Uwielbiam wyglądać codziennie inaczej. I inwestuję tylko w dobre kosmetyki, często kupuję na perfumeriawiki.pl, można tam znaleźć sporo perełek w dobrych cenach :)


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja