15 Komentarzy

Tagi pantofle sandały na obcasie Via Roma

Pantofle Via Roma

Dzisiaj kilka słów o wiosenno – letniej obuwniczej klasyce. Prezentowane pantofle pochodzą z nowej kolekcji Via Roma.

Przepis jest banalnie prosty: dwa paski i szpilka. Realizacja efektowna i z cyklu tych „zawsze się przydadzą”. Via Roma całość proponuje w jasnym, niemal neutralnym kolorze. Wąski pasek oplatający kostkę zapinany jest na niewielką klamrę. Nieco szerszy, przytrzymujący palce ozdobiony został gęstą układanką z frędzli.

Cena: 330 zł

Adresy sklepów znajdziesz tutaj.

Autor: Wei

Dodaj zdjęcia do komentarza (maksymalnie 5 zdjęć).

Dozwolone formaty plików to: jpg, png, gif do 20MB.

Wybierz zdjęcia
gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

Dlaczego musieli zepsuć te buty tym okropnym obcasem?

azara

azara | | Zgłoś | Odpowiedz

fajne ale obcas faktycznie mógłby być cieńszy

gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

nie do konca moj styl, ale w stylizacji na lata 50te mogloby byc bardzo ladnie. obcas taki lekko wygiety..

gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

Niby ładne, ale obcas faktycznie trochę niewydarzony. Poz tym, mnie takie paski nie trzymają się na pięcie.

gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

Ja widzialabym te buty na troche nizszym obcasie ok. 5 cm i bardziej smuklym, ale po za tym obcasem to mi sie podobaja nawet bardzo

gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

według mnie obcas idealnie wpasowuje się w całość buta ;) no i do tego ten śliczny, oryginalny kolor ;]

borewe

borewe | | Zgłoś | Odpowiedz

Bardzo ładne, ale trochę drogie. No i pytanie czy wygodne?

gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

piękne delikatne i urocze :D

a tutaj http://bit.ly/a54UcJ coś dla prawdziwych kobiet :)

gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

autor: azara
fajne ale obcas faktycznie mógłby być cieńszy
nie tyle cieńszy co o innym kształcie...

AWu

AWu | | Zgłoś | Odpowiedz

Buduarowe, ale w buduarze całkiem przyjemne. Poza buduarem dość nie na miejscu ...

gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

Mam do sprzedania oryginalny zegarek DKNY. Jets to nietrafiony prezent. Jeśli lubicie bransoletki a la charms (apart, yes) to pewnie Wam się spodoba. Adres na allegro - /item952736412.html Cena jest naprawdę niewielka, biorąc pod uwagę firmę i stan.

gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

nie chodzi nawet o to, żeby był cieńszy, ale nie taki "podwinięty". Gdyby nie to, to butki fajne:)

autor: azara
fajne ale obcas faktycznie mógłby być cieńszy