16 Komentarzy

Tagi wakacje pareo Triumph

Pareo Triumph

Wybierając się na wakacje w tropiki warto mieć w walizce choć jedno lekkie, kolorowe pareo. Ten kawałek materiału o wymiarach 110 x 140 cm stanowi idealne uzupełnienie kostiumu kąpielowego. W razie potrzeby można nim przykryć ramiona, zamotać na głowie jak turban, używać jako paska lub po prostu rozłożyć na leżaku zamiast ręcznika.

Cena: 44,90 zł - 54, 90 zł
Do kupienia w sklepie E-bielizna.

Autor: Rev
gość

gość | | Zgłoś

moja mama ma to pierwsze pareo tylko że zapłaciła w sklepie 70zl

olciaaaa

olciaaaa | | Zgłoś

za duzo jak za zwykla chustke. mam ze trzy i napewno nie placilam za nie 40 zlotych, a sa dobrej jakosci, uzywam ich od kilku dobrych lat.

gość

gość | | Zgłoś

Moim zdaniem pareo to zbędny gadżet. Z reguły uszyte jest ze sztucznej tkaniny i jego noszenie jest mało komfortowe (szczególnie w postaci turbanu), po zdjęciu go na plaży trzeba się stale martwić, żeby nie porwał go wiatr, ręcznika na pewno nie zastąpi bo jest za cienkie i może się pozaciągać, a nawet jeśli pomaga ukryć zbędne kilogramy, to przecież nie sposób się w nim kąpać, więc fałdki tak czy siak zostają objawione światu. Pomijam już fakt, że pójście w samym kostiumie i pareo do hotelowej restauracji czy nawet knajpy na plaży to spory nietakt, stąd tak czy inaczej musimy nosić ze sobą coś do przebrania. Zdecydowanie praktyczniejsze są sukienki plażowe, które można szybko narzucić na kostium kąpielowy i udać się w nich na obiad.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja