2 Komentarze

Tagi Isabel Marant dla H&M Isabel Marant H&M limitowana kolekcja designerska kolekcja H&M

Paryska prezentacja kolekcji Isabel Marant dla H&M

Jedna z najbardziej wyczekiwanych kolekcji jesiennego sezonu ujrzała światło dzienne. W Paryżu odbyła się prezentacja projektów Isabel Marant dla H&M. Na niecodziennej imprezie pojawiła się plejada gwiazd, miedzy innymi Andrey Tautou, Freida Pinto, Olga Kurylenko, Alek Wek, Alice Dellal, January Jones, Lou Lesage i Melanie Doutey.

Większość gości wystąpiła w kreacjach z nowej kolekcji. Całość zorganizowano na planie filmowym, łącząc pokaz filmów, zdjęć i prezentację na modelkach. Energetyczne show przywoływać miało klimat Paryża początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy to Isabel Marant debiutowała z własną marką.

Kolekcja, którą projektantka przygotowała dla H&M wyraźnie nawiązuje do jej rozpoznawalnej stylistyki. Paryski szyk, nonszalancja, wygoda i luz wyrafinowanej bohemy, które pokochały klientki Marant mają swoje odbicie w linii szwedzkiej sieciówki. Jeśli więc należycie do grona fanek francuskiego domu mody, ale nie dysponujecie kartą kredytową bez limitu, warto zaznaczyć datę 14 listopada w kalendarzu. Wtedy to kolekcja Isabel Marant dla H&M pojawi się w sklepach (również w sklepie internetowym).


Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

Nie chce marudzic ale nic specjalnego nie widze w tej kolekcji

Aneta Pienkowska

Aneta Pienkowska | | Zgłoś

Zgadzam się, Isabel, to luksusowy street style. Czasami muszę sie zmusić, na kupienie innej marki

autor: gość
oK, może nie są to projekty tak wyjątkowe, jak te bez H&M, ale nie powiedziałabym, że nie widzę nic specjalnego. Jest ok, zwłaszcza w tej cenie. ISABEL to juz marka mega luksusowa!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja