3 Komentarze

Tagi Paulina Krupińska Diamond Illuminator Wibo kosmetyki Wibo

Paulina Krupińska nową twarzą marki Wibo

Dotychczas produkty polskiej marki kosmetycznej Wibo reklamowała m.in. Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej edycji programu Top Model. W najnowszej kampanii możemy oglądać jej imienniczkę – Paulinę Krupińską, czyli Miss Polonię 2012.

Marka Wibo bardziej niż z obecnymi w kampaniach gwiazdami kojarzy się z dostępnymi w przystępnej cenie kosmetykami do makijażu. Jedna z jej ostatnich nowości doczekała się jednak własnej reklamy, którą uświetniła właśnie Paulina Krupińska. Miss Polonia 2012 pierwszym zdjęciem z kampanii pochwaliła się pod koniec stycznia na Instagramie. Chwilę później okazało się, że fotografia modelki w różowej stylizacji to promocja rozświetlacza Diamond Illuminator.

Kosmetyk, promowany jako sekret najlepszych wizażystów, to diamentowy, bogaty w witaminę E i proteiny jedwabiu rozświetlacz w kamieniu. Nowość marki Wibo to także kolejny produkt wykorzystujący nawilżające działanie olejku jojoba. Po nałożeniu na policzki, czoło i brodę nadaje skórze jedwabistości, a jednocześnie chroni ją przed wysychaniem.

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

przynajmniej bez photoshopa, przy innych jej dlon bylaby bez skazy niczym guma, a tak mamy rzezcywista kobiete:) super

A.

A. | | Zgłoś

wibo kosmetyki porażka, kiedyś byłą dobrą marką ale teraz coś strasznego nigdy więcej nie sięgnę po tą markę kosmetyków.

gość

gość | | Zgłoś

Ona świetnie wygląda, ja także wyglądam lepiej, ale kiedyś maiałam z tym problem, wstydziłam się swojego wyglądu.
Wreszcie zaczęłam zdrowiej się odżywiać, znajoma poleciła mi świetny program dzięki któremu pozbyłam się fałdków i zbędnych kg.
Wyglądam lepiej i młodziej (idealnafigura24.pl).

gość

gość | | Zgłoś

autor: gość
przynajmniej bez photoshopa, przy innych jej dlon bylaby bez skazy niczym guma, a tak mamy rzezcywista kobiete:) super
Nestety, ale photoshop jest. Już teraz każde zdjęcie w jakimś stopniu jest retuszowane. Frmy kosmetyczne tym bardziej sobie nie odpuszczą, bo jak kosmetyki do twarzy miałaby byc prezentowane na twarzy z jakąkolwiek (nawet całkiem normalną i naturalną) skazą. To oczywiście nie zmienia faktu, że Paulina jest naprawdę naturalne ślczną dziewczyną.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja