3 Komentarze

Tagi Caitlyn Jenner Bruce Jenner Vanity Fair

Pierwsza sesja Caitlyn Jenner

Nieuniknione nadeszło szybciej niż ktokolwiek by się tego spodziewał. W poniedziałek Bruce Jenner, który niespełna dwa miesięcy temu przyznał się do zmiany płci, zadebiutował jako Caitlyn Jenner. Jej zdjęcie ozdobiło okładkę lipcowego wydania Vanity Fair.

Choć na publikację 22-stronicowego reportażu o przemianie Bruce'a Jennera trzeba jeszcze poczekać, okładkowe zdjęcie Vanity Fair w mgnieniu oka podbiło internet. Debiutującą właśnie Caitlyn na Twitterze wsparły tysiące internautów – metamorfoza, jakkolwiek by jej nie oceniać, wzbudza respekt. Caitlyn Jenner w obiektywie Annie Leibovitz wygląda co najmniej imponująco. Do zdjęcia okładkowego pozuje w białym gorsecie, pokazując swoje wdzięki i nową, kobiecą twarz.

Sesji autorstwa Annie Leibovitz, przeprowadzonej w domu Caitlyn w Malibu, towarzyszy reportaż laureata Pulitzera, Buzza Bissingera. Jego krótka zapowiedź jest raczej zdawkowa. W poniedziałek dowiedzieliśmy się m.in. o ataku paniki, którego Bruce Jenner doznał dzień po 10-godzinnej operacji feminizacji twarzy. - Bruce zawsze musiał kłamać. Caitlyn nie ma żadnych tajemnic – mówi bohaterka artykułu.

Vanity Fair korzysta z zainteresowania i dawkuje emocje. Oprócz fotografii z okładki magazyn zaprezentował także krótkie nagranie zza kulis sesji. Jak oceniacie metamorfozę Bruce'a Jennera?

Zobacz też: Bruce Jenner bohaterem. Internauci wspierają go akcją #PaintYourNailsForBruce 

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

Kiedyś był z niego całkiem przystojny facet. Nie wyobrażam sobie jak bardzo to przeżywają jego dzieci.

gość

gość | | Zgłoś

cóż. niechaj będzie szczęśliwa

gość

gość | | Zgłoś

autor: gość
Kiedyś był z niego całkiem przystojny facet. Nie wyobrażam sobie jak bardzo to przeżywają jego dzieci.
Ważne , że kasę nabija!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja