3 Komentarze

Tagi 4F bikini kolekcja plażowa stroje kąpielowe szorty bermudy Brazylia

Plażowy karnawał. 4F na lato

Inspiracją do stworzenia plażowej kolekcji 4F była Brazylia ze swoim wybrzeżem, niebiańskimi plażami, intensywnymi kolorami i niezwykłą żywiołowością.

Wakacyjny luz, dobra zabawa, sport i nieskrępowana radość. 4F prezentuje plażową kolekcję w nasyconych barwach limonki, oranżu, koralowej czerwieni, fioletu i turkusu. Dominują dwuczęściowe stroje kąpielowe, których elementy można ze sobą dobrowolnie zestawiać. Ubrania zdobią wzory etniczne, motywy kwiatowe i marynarskie akcenty. Razem z kostiumami, sportowa marka proponuje również topy, szorty i bermudy, wszystko to, co powinno znaleźć się w wakacyjnej walizce. 

Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

nie mam przerwy miedzy udami, czy w jakis majtkach bede wygladala dobrze?

gość

gość | | Zgłoś

autor: gość
Sezon na wyciąganie modelek w programach graficznych w pełni. Tego typu zdjęcia zaczynają mnie już denerwować, bo mam wrażenie, że grafik ma mnie za idiotkę. "Tak, jestem ślepa i zakompleksiona więc nie zauważę, że laska ma brzuch długi jak skrzyżowanie człowieka z kosmitą z Gwiezdnych Wojen..." Litości.

Na pocieszenie dodam, że jedyne kobiety, jakie oglądają graficy, to właśnie z rozszerzeniem .jpg. Po prostu nie wiedzą, jak wygląda kobieta w rzeczywistości:)

kaka20

kaka20 | | Zgłoś

autor: gość
nie mam przerwy miedzy udami, czy w jakis majtkach bede wygladala dobrze?
nie, niestety... jedyna rada - nie ubieraj majtek


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja