12 Komentarzy

Tagi Farouk CHI Rose prostownica do włosów stylizacja włosów edycja limitowana

Prostownice CHI Rose Farouk

Prostownice CHI Rose Farouk

Marki Farouk nie trzeba zachwalać, a jej limitowana edycja prostownic do włosów CHI Rose wprost kwitnie na wiosnę.

Motywy kwiatowe w tym sezonie są bardzo modne, dlatego nie mogło ich zabraknąć także na sprzęcie do stylizacji włosów. Ale wygląd tych ceramicznych „żelazek” to nie wszystko – są nie tylko stylowe i kobiece, ale również niezwykle funkcjonalne. Zastosowana technologia zapewnia włosom ochronę na najwyższym poziomie, co więcej - poprawia ich kondycję. Włosy nie puszą się, nie elektryzują, są nawilżone i pełne blasku, perfekcyjnie wyprostowane „od środka” a ich łuski pozostają nienaruszone.

Oryginalnym rozwiązaniem jest wykorzystanie jonizowania i głębokiej podczerwieni. Żelazka wytwarzają przy tym niskie pole elektromagnetyczne, dzięki czemu nie są szkodliwe dla zdrowia użytkowniczek. Sprawdzą się w domu i w podróży (są bardzo lekkie) a długi kabel i błyskawiczne nagrzewanie dopełnią komfortu prostowania włosów.

Różane żelazka dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych (ognistej czerwieni i subtelnym ecru), w limitowanych zestawach.

Cena: 299 zł

Do kupienia na w sklepie firmowym Farouk

Prostownice CHI Rose Farouk

Autor: Uriko
gośćlasjfjkhdg

gośćlasjfjkhdg | | Zgłoś

One są bezprzewodowe? :O

gość34q543

gość34q543 | | Zgłoś

autor: gośćlasjfjkhdg
One są bezprzewodowe? :O
"Sprawdzą się w domu i w podróży (są bardzo lekkie) a długi kabel i błyskawiczne nagrzewanie dopełnią komfortu prostowania włosów."
czytanie ze zrozumieniem...

gośćkkk

gośćkkk | | Zgłoś

Paskudne...

Patrychaaaa

Patrychaaaa | | Zgłoś

Produkty marki CHI są bardzo dobre. Suszarki do włosów są rewelacyjne nie niszczą włosów ja tez "zwykłe". Używałam też jedwabiu do włosów z jakimiś dodatkami pielęgnacyjymi i był rewelacyjny. Mała buteleczka 12 zł w salonie ryzjerskim, pewnie kupując na wsłasną rękę będzie taniej.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja