1 Komentarz

Tagi Esotiq Esotiq Formula Joanna Krupa push-up biust większy serum

Push-up bez stanika, czyli kosmetyki Joanny Krupy

Czy wiecie, że większość kobiet przyznaje, że chciałaby coś poprawić w wyglądzie swojego biustu? Najczęściej powtarzające się pragnienia to biust bardziej jędrny, większy albo bardziej uniesiony. Dlatego, aż 80% biustonoszy sprzedawanych polskim klientkom to biustonosze typu push-up!

Od czasów Rewolucji Francuskiej, określanej jako narodziny feminizmu aż do dzisiaj na rynku nie było kosmetyku, który niezawodnie i w każdej sytuacji dawałby kobietom satysfakcję z idealnego dekoltu. Przełomem okazały się badania polskiego koncernu Esotiq & Henderson. Ich pasja, znajomość kobiecego ciała oraz współpraca z francuskimi laboratoriami zaowocowała stworzeniem kosmetyku, który na zawsze zmieni postrzeganie kobiecych kształtów jako obiektu, który nie podlega szybkim metamorfozom.

Chyba każda kobieta trochę z niedowierzaniem patrzy na dekolty gwiazd, swoje sukienki bez pleców, topy bez ramiączek i wątpi, że efekt push-up da się osiągnąć bez stanika. A jednak jest to możliwe, i to zaledwie w 5 minut. Joanna Krupa & Esotiq wprowadzają bowiem na polski rynek linię produktów do ciała o bardzo wysokich nasyceniach składników aktywnych.

Flagowym i ulubionych produktem Joanny jest maska napinająca biust Esotiq Formula Push Up Breast Mask. Jej zaletą jest dopracowany skład oraz przystępna cena. Kosmetyk ten w laboratoriach we Francji pieszczotliwie nazywany jest „napinaczem biustu”. Jest unikalny z dwóch względów. Po pierwsze jego najważniejszy aktywny składnik to najnowszej generacji polimer FLEXAN II®, stanowiący aż 1/5 składu - to poziom nasycenia, do jakiego żaden inny kosmetyk dostępny na rynku nawet się nie zbliża. Efekt działania widać już po 5 minutach, ponieważ FLEXAN II® natychmiast po użyciu tworzy na skórze niewidzialną siatkę napinającą, podtrzymującą, naprężającą i ujędrniającą piersi. Dodatkowo znajdująca się w składzie ekstrakt z Kigelia africana dostarcza skórze flawonoidów oraz fitosteroli, odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Natomiast kwas hialuronowy łączy ze sobą włókna kolagenowe i elastynowe w skórze, tworząc system podporowy naskórka oraz dba o odpowiednie nawodnienie naskórka. Działanie maski uzupełnić można drugim polecanym kosmetykiem - serum powiększającym biust.

Kosmetyki do kupienia TYLKO w salonach Esotiq.

Autor: artykuł sponsorowany
gość

gość | | Zgłoś

jakies jaja z ta przystepna cena...!!!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja