2 Komentarze

Tagi Rafael Nadal Tommy Hilfiger Rafael Nadal ambasadorem

Rafael Nadal wstąpił do rodziny Tommy'ego. Tenisista nowym ambasadorem marki

Davidzie Beckhamie, strzeż się! W 2015 roku oczy wszystkich wielbicielek reklam męskiej bielizny zwrócone będą w stronę Rafaela Nadala – jednego z najlepszych tenisistów świata. Tommy Hilfiger ogłosił właśnie, że hiszpański sportowiec zostanie globalnym ambasadorem marki.

Rafael Nadal już od dłuższego czasu jest bliskim przyjacielem i fanem naszej marki, a jego oddanie i pasja dla sportu, który uprawia, są dla mnie ciągłą inspiracją. Uosabia lekkość stylu charakterystycznego dla naszej marki – jest pewny siebie, zabawny i „cool” - powiedział Tommy Hilfiger o współpracy z hiszpańskim sportowcem, notabene najmłodszym tenisistą, który osiągnął Wielkiego Szlema.

Efekty amerykańsko-hiszpańskiego mariażu będziemy mogły podziwiać jesienią 2015 roku. Rafael Nadal wystąpi wówczas jako globalny ambasador linii Tommy Hilfiger „Underwear” oraz Tommy Hilfiger „Tailored”. Zdjęcia dla kampanii powstaną jednak niebawem, bo już na początku 2015 roku. Fotografie wykonane w Hiszpanii trafią do prasy i internetu. Utalentowany tenisista weźmie ponadto udział w wydarzeniach promujących współpracę z Tommym Hilfigerem.

Obie linie - „Underwear” i „Tailored” - dostępne są w sklepach na całym świecie oraz w sprzedaży internetowej. Jesienią przyszłego roku kolekcja bielizny zostanie wzbogacona nowymi krojami i materiałami. Po linii „Tailored” spodziewać się będzie można z kolei współczesnego wzornictwa i bogatej tekstury materiałów.

Zobacz też: Rodzina Hilfigerów w górskiej chatce, czyli święta wg Tommy'ego Hilfigera

 

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

Gdzie sa zdjęcia ???

gość

gość | | Zgłoś

Okropną minę ma ten facet, w stylu: stary! Spierdziałeś się??


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja