4 Komentarze

Tagi Rihanna Rihanna x Stance Stance Rihanna skarpety

Rihanna projektantką skarpet. Jest się czym chwalić?

Najsławniejsza na świecie Barbadoska tylko w ostatnim roku została dyrektor kreatywną Pumy i gwiazdą reklamy Diora. Teraz nawiązała również współpracę z marką Stance, dla której zaprojektowała designerskie skarpety. Dla niezorientowanych – jest to brand, który wiosną tego roku podjął się przygotowania spersonalizowanych skarpet dla zespołów grających w lidze NBA.

W lipcu do sprzedaży trafiły trzy, utrzymane w biało-czerwono-czarnej kolorystyce, projekty: zakolanówki, skarpety damskie oraz męskie. Wszystkie propozycje Rihanny są ozdobione grafikami i napisem Bad Gal. Wykorzystany print, inspirowany m.in. gazetowym nadrukiem zaproponowanym niegdyś przez Johna Galliano i pracami konceptualistki Barbary Kruger, zyskał nazwę Murder Rih Wrote. Nawiązuje ona do hitu „Murder She Wrote” jamajskiego duetu reggae Chaka Demus & Pliers.

Współpraca Rihanny z marką Stance nie skończy się na jednej limitowanej kolekcji. Przez trzy lata będzie wspomagać pracę dyrektora kreatywnego i pełnić funkcję ambasadorki marki. Pierwsza pełna kolekcja, składająca się z 18 modeli, trafi na rynek we wrześniu. Rihanna i marka Stance planują także wypuszczenie linii świątecznej, która swoją premierę będzie miała już w listopadzie.

Zobacz też: Ozdoby na lato: tymczasowe tatuaże projektu Rihanny
Zobacz też: Rihanna nową twarzą Diora
 Zobacz też: Rihanna dyrektorem kreatywnym marki Puma

Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

O skarpetach też będzie śpiewać?

bb

bb | | Zgłoś

Widzialam takie kiedys w Bidzie na promocji..

gość

gość | | Zgłoś

ja chciałem popatrzeć na cycki nara.... :)

o życiu super góreczka

o życiu super góreczka | | Zgłoś

A mężczyzn też projektujesz a na specjalne zamówienie prywatne bardzo prywatne. Względnie to by mogły być męskie skarpetunie. Ale jak /pani Rihanka się rozwinęła pięknie w kilku dziedzinach życia zawodowego i swoich zainteresowań. Jestem pod wrażeniem tak ogromnej kobiecości coś wspaniałego. A na koncert solowy można liczyć? Wdzięk Rihanny urzeka mnie wewnętrznie i sprawia większą od przeciętnej aktywność do podziwiania kobiecości w diamentowo rudym kolorze. Pani Rihanna projektantka na poziomie i z klasą. Trzeba się pochwalić takimi osiągnięciami gdyż aprobata mężczyzn i zainteresowanie jest natychmiastowe osobą Pani Rihanny.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja