2 Komentarze

Tagi kolekcje sport Rip Curl surfing narty snowboard

Rip Curl dla miłośniczek sportowej adrenaliny

Rip Curl to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek surferskich na świecie. Znają ją wszyscy miłośnicy fal i stoków, sportowych wyzwań, adrenaliny i ryzyka.

Marka powstała w latach sześćdziesiątych, kilka kilometrów od Bells Beach, słynnej australijskiej plaży, Mekki surferów z całego świata. Początkowo firma zajmowała się limitowaną produkcją desek surfingowych, które radziły sobie z wysokimi falami. W 1970 roku zaczęto produkcję ubrań, które chronią surferów przed zimnem. Kilka lat później ofertę poszerzono o ubrania dla żeglarzy i osób jeżdżących na nartach wodnych, a w końców również o odzież zimową dla narciarzy i snowboardzistów.

Markę pokochali Australijczycy, Amerykanie i Europejczycy. To nie tylko ubrania, ale cała sportowa filozofia. Rip Curl wspiera i bierze aktywny udział w wydarzeniach sportowych. Zapoczątkowane w 1973 roku w Australii zawody Rip Curl Pro są zaliczane do grupy flagowych imprez sportowych kraju.

Ubrania dzielą są na kolekcje: techniczną i casual. Pierwsza powstaje z myślą o aktywnych sportowcach, którzy mierzą się z najbardziej ekstremalnymi warunkami naturalnymi. W skład drugiej wchodzą stroje kąpielowe, sukienki plażowe i ubrania, które warto zapakować do wakacyjnej walizki lub zabrać na wyjazd na deskę lub narty.


Ceny:
Akcesoria: ok. 99 zł
Swetry: ok. 329 zł
Kurtka: ok. 599 zł

http://www.ripcurl.com/

Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

Lubię Rip Curl, ale ta kolekcja wygląda jak pokaz mody bezdomnych ;/

skl

skl | | Zgłoś

Super jest trzecie zdjęcie! A ciuchy jakoś nie rzucają się w oczy.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja