4 Komentarze

Tagi promocja bezpłatna konsultacja dermatologiczna Beauty Derm opalanie nowotwory

Skóra po lecie - bezpłatne konsultacje dermatologiczne!

O zgubnych skutkach działania promieni słonecznych słyszał już chyba każdy, na szczęście nie każdy miał okazję się o tym przekonać na własnej skórze.

Rumień, poparzenia, przyspieszone starzenie, przebarwienia i znamiona, czyli problemy natury czysto estetycznej, to tylko niektóre z nich – promieniowanie UVA może poprowadzić do powstawania nowotworów.

Najczęstsze to: 

Rak podstawnokomórkowy jest złośliwym nowotworem skóry, przybierającym najczęściej postać guzka. Prawdopodobieństwo jego wystąpienia zwiększa długotrwała ekspozycja na słońce. Charakteryzuje się powolnym przebiegiem i rzadkimi przerzutami. 

Rak kolczystokomórkowy - rozwija się szybciej i ma tendencję do przerzutów. Wyróżnia się jego dwie postacie: wrzodziejąca i brodawkująca. 

Czerniak - rodzaj złośliwego raka skóry ciężko poddaje się leczeniu i szybko rozprzestrzenia się na inne organy. W początkowym stadium przypomina zwykłe przebarwienie.

Jeżeli po lecie, spędzonym na bezpiecznym (lub nie!) opalaniu, zaobserwowałaś zmiany w postaci plam, przebarwień, guzków lub znamion i obawiasz się o swoją skórę, możesz sprawdzić jej stan całkiem bezpłatnie.

Wczesne wykrycie raka skóry zwiększa Twoje szanse, dlatego odwiedź swojego dermatologa lub skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w Instytucie Beauty Derm w Warszawie i sprawdź jak zdrowa jest twoja skóra.

We wrześniu z bezpłatnych konsultacji skóry pod kątem regeneracji skóry po lecie będzie mogło skorzystać pierwsze 20 osób, które umówi się na wizytę Instytucie Beauty Derm przy ul. Bukowińskiej 12/103 w Warszawie.

 

 

Szczegóły: http://beauty-derm.pl/

Autor: Uriko
Studentkamedycyny

Studentkamedycyny | | Zgłoś

To najgrozniejszy rak i najbardziej zbierający żniwo. Osoby które zgłaszają sie do lekarza najczęsciej są juz w IV stadium i nie mozna im pomóc. Często znamie jest mikroskopijnej wielkosci a juz daje przerzuty. Zwykłe opalanie a mozna umrzec w kilka miesięcy.

asda

asda | | Zgłoś

JAKIEGO slonca?

sloncee

sloncee | | Zgłoś

u nas nadal moda na solarium i opalanie, a słońce jest zdrowe tylko w maleńkiej, rozsądnej dawce.

J-campbell

J-campbell | | Zgłoś

Poopalona skóra bez ryzyka poparzeń slonecznych czy solariu bez samoopalaczy itd , wstrzykujesz w tkane tluszczowa hormon odpowiedzialny za wytwarzanie melaniny i skora ladnie brazowieje , efekt utrzymuje sie ok 3 miesiace.
Jesli jest ktos zainteresowany kupnem ampułki cena to 70 Euro , zamówienia składać na

j-campebell@o2.pl

Ampułka ma 10ml preparatu rozdrabnia się to z wodą do inencji , podnosi libido , jest bezpieczne , nie ma tego w polsce jak znam życie bedzie dopiero za pare lat ;)
Wstrzykuje sie odpowiednia dawke codziennie igłą do insuliny w tkankę tłuszczową . Zainteresowani pisać .


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja