0 Komentarzy

Tagi linia tygodnia SOLEIL Kérastase pielęgnacja włosów latem włosy

Słoneczna ochrona SOLEIL od Kérastase

Salony fryzjerskie zapełniają się produktami z filtrami przeciwsłonecznymi. Latem specjalnej pielęgnacji wymaga bowiem nie tylko skóra, ale i włosy. Od kilku tygodni w salonach dostępna jest m.in. linia słoneczna wprowadzona przez Kérastase.

Produkty zaproponowane przez Kérastase tworzą kompletną linię na lato, przeznaczoną do stosowania przed, w trakcie i po ekspozycji słonecznej. Program ochrony opiera się na czterech produktach: mgiełce, kąpieli, masce oraz kremie, które chronią, wzmacniają i odżywiają włosy. Swoje zadanie spełniają nie tylko dzięki filtrom ochronnym, ale również dzięki ceramidom odbudowującym włókna włosów oraz olejkom chroniącym ich blask.

Kérastase w nowej linii proponuje trzystopniową pielęgnację słoneczną. Ochronę zapewniać ma mgiełka zawierająca technologią PHOTO-DÉFENCE z filtrem UV i olejkiem mineralnym, która zapobiega szkodliwemu działaniu promieni słonecznych oraz przesuszeniu włosów. Drugim krokiem jest oczyszczanie za pomocą Kąpieli SOLEIL wzbogaconej w kationową substancję odżywczą, ceramidy oraz polimer teksturyzujący. Ma ona na celu odżywienie włosów po pobycie na słońcu oraz w słonej lub chlorowanej wodzie.

Regeneracji włosów służyć ma natomiast maska, która przeciwdziała foto-uszkodzeniom oraz nadaje włosom miękkości. W ramach pielęgnacji skusić można się również na wielofunkcyjny krem Correction Compléte, który chroni, regeneruje oraz rozświetla włosy. Stosować można go zarówno podczas ekspozycji słonecznej, jak i po umyciu włosów. Produkt nie wymaga spłukiwania, a ponadto używać można go dodatkowo, jako kremu nadającego włosom słonecznego połysku.

Ceny produktów:

Mgiełka ochronna Micro-Voile 120 zł/125 ml
Kąpiel SOLEIL 85 zł/250 ml
Maska SOLEIL 165 zł/200 ml
Krem Correction Compléte 40 zł/50 ml

Zobacz też: Linia System Professional SUN od Welli

Autor: Margaret

X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja