Spódnica Camaieu
Koronka jest mocno eksploatowana już któryś sezon z kolei. Delikatne, niekiedy mocno bieliźniane ażury paradoksalnie wychodzą na wierzch nawet w czasie jesieni i mroźnej zimy. Idealnie sprawdzają się w kontrastowych zestawieniach, z grubymi swetrzyskami i surowymi kożuchami.
Widoczna na zdjęciu koronka to propozycja marki Camaieu. Spódnica daje spore pole do popisu. Czarny, delikatny materiał poukładano w lekko falujące warstwy. Mini jest dopasowana w biodrach, niżej swobodnie opada. Doskonała dla właścicielek zgrabnych sylwetek i modowych koneserek, które wiedzą jak się z seksownymi koronkami obchodzić.
Cena: 139 zł
Kupisz w sklepach Camaieu.
gość1007 | | Zgłoś | Odpowiedz
Bardzo ladna:) ale ja skrocilabym ja o jedna falbanke i bylaby idealna:D
Merry | | Zgłoś | Odpowiedz
wygląda nieco jak brudna firanka... może na żywo jest lepiej...
ksdjko | | Zgłoś | Odpowiedz
mi sie nie podoba.normalnie jak jakas firanka .Mozna by było ewentualnie skrocić ale tez pewno nie wiele by to dało.Lipa jednym słowem.Ja bym za to nawet 39zł nie dała
SKHA | | Zgłoś | Odpowiedz
Ja bym doszyła jedną falbankę i mogłabym w takiej chodzić.
Distant | | Zgłoś | Odpowiedz
Snobka wybiera najgorsze spośród koronkowych propozycji.
gość-mysia | | Zgłoś | Odpowiedz
jak do tańczenia lambady ;)
misio_pysio | | Zgłoś | Odpowiedz
CYT.: "Doskonała dla właścicielek zgrabnych sylwetek i modowych koneserek, które wiedzą jak się z seksownymi koronkami obchodzić."
I teraz wyszlo na to, ze wszystkie te co narzekaja to albo nie sa modowe koneserki, albo po prostu niezgrabne :P
jajajja | | Zgłoś | Odpowiedz
Ja bym obcięła tą górę
nemezja | | Zgłoś | Odpowiedz
gość4 | | Zgłoś | Odpowiedz
a dlaczego tylko dla zgrabnych sylwetek? czyli dla grubszych/chudszych to tylko worki pokutne zostaja? jeśli się komuś podoba to dlaczego ma nie nosić, oj śmieszna jestes Wei (:
amt | | Zgłoś | Odpowiedz
Widzę jak siedzę w niej na bujanym fotelu i robię na drutach :P ... a tak serio-nie jest najgorsza, na pewno dałoby się stworzyć z niej jakiś fajny zestaw.
1234567890 | | Zgłoś | Odpowiedz
Nie jest najgorsza, ale stanowczo za droga.
pinksquares | | Zgłoś | Odpowiedz
napisane jest, że jest 'doskonała dla właścicielek ...', co oznacza, że one będą w niej wyglądać najlepiej. całej reszcie nikt nie zabrania jej nosić. czy będą dobrze wyglądać, to już inna sprawa. to Wy jesteście śmieszne, robić problemy z takiego sformułowania. polecam kurs czytania ze zrozumieniem zamiast snobki.
gośćfhfhfhfy | | Zgłoś | Odpowiedz
gośćloitrgh | | Zgłoś | Odpowiedz
Mrs.H. | | Zgłoś | Odpowiedz
H&M miał podobną.
ania.sz89 | | Zgłoś | Odpowiedz
w h&m już w tamtym roku były sukienki i spódnice z takiej samej koronki !!